reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 u mnie hmmm coś mnie gardło bolało tylko jeden dzień ale się ze stresowalam oprócz tego mam troszkę kiepski humor wiec nie mam siły i czasu czytać forum. Jakoś tak pod gorke ostatnio mamy. A co u ciebie?
@porzeczka leci kochana w stresie lekkim no ale cóż. A ty jak się czujesz?
 
reklama
Dziś mam spotkanie z Foczusia ktoś chce dołączyć :-).
Widziałaś te tłumy chętnych? :D która z was piekly uszy? :D
@susana gratulacje :-)
@fondie daj znać na kiedy masz cc!!
@bea25ta, @bertha i inne staraczki ja cały czas trzymam za was kciuki i wierzę, że wam się uda!!!
U mnie samopoczucie kiepskie, chociaż też byłam dziś na usg i wszystko na szczęście oki!
Tylko mam znowu inny problem-podobno nie mam wskazań do cc bo mała odwróciła się główką w dół, pessar trzyma jak należy, szyjka też oki a z powodu wieku nie robi się cc ( myślałan że chiciaż to mi pomoże!!!) no i teraz myślę jak to zrobić żeby jednak mieć cc!!!!! Nie boję się bólu tylko żeby z moją dziewuchą ;-) wszystko było oki!!!
A poza tym strasznie męczy mnie zgaga i brzuch robi się twardy jak chodzę ale to podobno nic groźnego!!
Avitka jeśli bardzo chcesz CC a twoj nie bedzie chcial to po prostu zmień lekarza i myśle że to pomóże na pewno :) uszy do góry, ważne żebyś ty dobrze się czuła z wyborem

@roxie123 dawaj co tam wyszło z tego "drogiego sexu" :)

@kas90 @agatush @Porzeczka1234 i wszystkie mniejsze i wieksze brzuszki
@mickey* @bea25ta @bertha i wszystkie mniej i bardziej bzykliwe
POZDRAWIAM "dawno mnie nie było ale czytam codziennie" :p
 
Avita - ja poprostu powiedzialam lekarzowi wprost ze chce cc i dlaczego. Lekarz mnie uswiadomil ze cc to operacja i jakie powiklania niesie. Ale powiedzial ze to moja dedyzja. Ze jesli pacjentka nue wspolpracuje przy porodzie sn to i tak g...no z tego bedzie. A najwazniejsze jest pozytywne nastawienie. Wiec nic na sile
 
Nie wiwm kiedy mam cc chyba sie tgo terminu niendocsekam wczoraj ktg dzis ktg i przeplywy rece opadaja.
Najlepsze jest to ze cora nie byla w przedszkolu miesiac bo tak chorowala ja razem znia wzielam da antybiotyki w ciazy indopiero wczoraj moglam powiedziec ze jestem zdrowa be zkaszlu gotow na cc a mojmaz wczoraj przyniosl.katarbia bol gardla i ja wlasnjensie przebudzilam z bolem gardla i katarem ja zwariuje 3antybiotyku brac nie bede ciekawe jak cora narazie spi ale wczoraj juz kichala. Masakra mala sienurodzi bedziemy kichac i prychac nad nia w sumie jak mnienchora do cc przyjma to ja nienwiem.nienmam juz sily do tych chorob :(
 
@Avita, mnie podobają się wszystkie z tych imion, ktore napisalas. Widzę, ze mamy ten sam gust co do imion. Do tej listy dodałabym jeszcze Marysię i... Kasię :D:p

@fondie, to zapytaj moze dzis lekarza jak z tym przeziębieniem.

JA po tygodniu obżarstwa straciłam całkiem apetyt, tylko sucharki bym jadła:p
 
Fondie - przy przyjeciu do szpitala mowisz ze bierzesz fraxi i w szpitalu Ci robia a na wyjsciu daja recepte. Ja tak mialam. Na wyjsciu dostalam recepte na czopki przeciebolowe, na eutyrox i na clexane. Bralam do 6ciu tyg po porodzie
 
kitki moj lekarz prowadzacy robi mi cc a on nie zleci mi fraxi bo uwaza ze po porodzie nie bierze sie juz. Mala sie nie rusza od rana wiec zjadlam pol tubki mleczka z tubki i dostala czkawki przynajmniej wiem ze zyje ja wariuje juz dziolszki mega
 
reklama
Liluli ma racje
Motylku
Lekarz zrobił ci usg , powiedział że dziecko sie rusza.Dlaczego twierdzisz że lekarz cie żle potraktował ???
Masz jeszcze troche czasu żeby poczuć ruchy
Dziecko może być ułożone pleckami do brzucha i wtedy tak nie kopie mocno
Sus, gratuluję wizyty i super, że córeczka.

Co do tego, że dzidziuś ułożony pleckami do brzucha i wtedy słabiej czuć ruchy, nie zgadzam się zupełnie. Mój stale odwrócony główką do kręgosłupa, bo obrażony na wszystkich [emoji12] a czasem jak walnie z pięści lub zapoda kopa pod żebro to się zwijam i nijak tego nie zauważyć.

 
Do góry