reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny :) czy jesteście w stanie zinterpretować wyniki z badań nasienia ? bo niby są normy ale nie wiem czy te wyniki są w końcu dobre czy nie ... a do wizyty u lekarza jeszcze sporo czasu ;/
@nafoczka może Ty pomożesz ?:*
 
roxie123 ja niestety nie pomogę:(
Dziewczyny strasznie się boje denerwuje bo ruchów dziecka nie czuje w 20 tym tygodniu;(
Mam detektor płodu taki byle jaki niby słychać serduszko a na ip mi nie pomogą byłam i widzicie jak mnie potraktowali :(
 
roxie123 ja niestety nie pomogę:(
Dziewczyny strasznie się boje denerwuje bo ruchów dziecka nie czuje w 20 tym tygodniu;(
Mam detektor płodu taki byle jaki niby słychać serduszko a na ip mi nie pomogą byłam i widzicie jak mnie potraktowali :(
Wiele źródeł podaje, że ruchy czasem czuć od 22 tc, a jeszcze jak łożysko na przedniej ścianie to mało co czuć. Ja myślę że detektor jest tu lepszy, bo jak znajdujesz tętno to jest wszystko ok.
Ja w pierwszej szczęśliwej ciąży z córką też nie czułam ruchów, raczej przy końcówce takie jakby jej pływanie, miałam malutki brzuszek, mało wód płodowych i w ogóle- mało wiedziałam....
Teraz mam takie bombardowania, i wsadzanie nóżek pod żebra, że aż boli.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sus!
Jak tam u Ciebie? Córeczka potwierdzona? Napisz jak się czujesz i który to już tydzień?
Uściski dla wszystkch
Beri
Dziękuje że pytasz
Siedze na intralipidzie
Wizyta o 20,40
Odezwe sie wieczorem i powiem jak pi usg
Moi chłopcy w domu jeszcze nie wiedzą o ciąży ....hehe
Ciągle sie kamufluje a to już 16 tydzień .
 
Beri
Dziękuje że pytasz
Siedze na intralipidzie
Wizyta o 20,40
Odezwe sie wieczorem i powiem jak pi usg
Moi chłopcy w domu jeszcze nie wiedzą o ciąży ....hehe
Ciągle sie kamufluje a to już 16 tydzień .
Susana czekamy z niecierpliwością na wiadomości wieczorem :-)
 
reklama
Do góry