reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@susana super duża dziewucha gratuluję.
@czarnalnka pullowane czy od męża cena jedna 700 zł.
@Czajak jak u Ciebie gdzie jesteś ? Odezwij się
@dżoł Kochana wspieram Cię słyszałam ze ta bakteria trudna w wytępieniu. Nie chcę Cię martwić ale z ureoplasmą chyba histeroskopi ci nie zrobią trzeba mieć tam czysto zeby tego wyżej nie przenieś
 
Beri
Dziękuje że pytasz
Siedze na intralipidzie
Wizyta o 20,40
Odezwe sie wieczorem i powiem jak pi usg
Moi chłopcy w domu jeszcze nie wiedzą o ciąży ....hehe
Ciągle sie kamufluje a to już 16 tydzień .
Oo, a przed chłopakami - tylko synami czy moze Mtez nieświadomy?? :)

info dla posiadających wysokie kom nk
dziewczynki oficjalnie potwierdzam informację od doktorka naszego kochanego
kwas acetylosalicylowy aktywuje komórki nk !!!
O kurka.. to juz chyba nie bede brac podczas starań.

Ha ha
A jajuż po wizycie !!!!!
Doktórka mnie w międzyczasie przyjęła bo ktoś zadzwonił że sie spóżni
Jest 15 t 5 d i dzidzia waży 136 gram:D
Wszystko jest ok
Ginka mówi że jest ; cytuje ;:dziewucha :p

Sus, super!!!! I dziewucha!!! Cudownie!! :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Ha ha
A jajuż po wizycie !!!!!
Doktórka mnie w międzyczasie przyjęła bo ktoś zadzwonił że sie spóżni
Jest 15 t 5 d i dzidzia waży 136 gram:D
Wszystko jest ok
Ginka mówi że jest ; cytuje ;:dziewucha :p
Super wiadomości :-) i super Dziewczynka :-) Gratuluję :-) a jak się ogólnie czujesz?
 
Super wiadomości :-) i super Dziewczynka :-) Gratuluję :-) a jak się ogólnie czujesz?
No w tej chwili czuje sie poprostu zajebiście :D
A ogólnie wieczorami jest kiepsko
Muli mnie , beka mi sie , zgaga męczy
Ale w ciągu dnia jest ok
A ty jak ??
Kiedy masz wizytę ??
 
No w tej chwili czuje sie poprostu zajebiście :D
A ogólnie wieczorami jest kiepsko
Muli mnie , beka mi sie , zgaga męczy
Ale w ciągu dnia jest ok
A ty jak ??
Kiedy masz wizytę ??
Ja mam podobnie. Najgorzej jest wieczorem. Mdłości są... Ale na szczęście już teraz sporadycznie wymiotuje :-D mam jakiś spadek formy (czytaj mam lenia od soboty) ale na szczęście udaje mi się go trochę przezwyciężyć. Ja wizyta dopiero 04.04 i już się nie mogę doczekać. Dluzy mi się, ćwiczę cierpliwość :-)
 
reklama
@motylek1234 skoro na tym ip potraktowali Cię w ten sposob,to nastepntm razem pojechalabym do innego,zawsze mozesz powiedziec ze wracasz od rodziny,i ze cały dzien nie czułas ruchów i bardzo sie martwisz,i maja obowiązek sprawdzic,ale prosze napisz jak ostatnio byłaś to nie widzialas ze dzidzia sie rusza,albo lekarz nie powiedzial w stylu,dziecko sie rusza,wszystko w porzadku,zawsze tak mówią,szczerze martwie sie tym ze Ty tak bardzo sie martwisz :-(,@susana tak sie cieszę ze wszystko jest dobrze :-*.POZDROWIENIA DLA RESZTY DZIEWCZĄT ;-)
 
Do góry