reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A jaki ma pomysł na zbicie aktywności u ciebie? Intralipid, czy co innego?

@susana gratulacje [emoji5]
Matulkaa ja acard odstawiłam bo nawet niechce myśleć ile mialam nk przed tym jak brałam ok20dni encortonu.dostałam intralipid będę mieć wlewy
Bertha niewiem c z y jest sens obstawiać acard na czas starań to raczej chodzi o długofalowe działanie acardu że aktywuje kom nk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Susana gratuluje dziewczynki [emoji2][emoji2]

Motylek ale ze jak zostalas potraktowana?!
Pisalas ze lekarz zrobil Ci usg i bylo ok.
Na ruchy masz jeszcze czas,najwazniejsze ze czujesz tetno. A nie mozesz podejsc jutro do swojego gina?

 
Susana gratuluje dziewczynki [emoji2][emoji2]

Motylek ale ze jak zostalas potraktowana?!
Pisalas ze lekarz zrobil Ci usg i bylo ok.
Na ruchy masz jeszcze czas,najwazniejsze ze czujesz tetno. A nie mozesz podejsc jutro do swojego gina?

Liluli ma racje
Motylku
Lekarz zrobił ci usg , powiedział że dziecko sie rusza.Dlaczego twierdzisz że lekarz cie żle potraktował ???
Masz jeszcze troche czasu żeby poczuć ruchy
Dziecko może być ułożone pleckami do brzucha i wtedy tak nie kopie mocno
 
@bentula ja poprostu nie czuje ruchów dziecka a mam detektor tetna płodu słyszę serce chyba nie znam się na tym...
Denerwuje się,bo nigdy nie czułam ruchów...
I dlatego teraz tak się wszystkiego boję:(
@Liluli tak zrobił usg i mówił dziecko się rusza żyje nie włączył serduszka mówił że to na tyle a mu mowie ze mam często twardy brzuch i skurcze nic na to nie powiedział ..dziewczyny jak opiszecie 1 ruchy dziecka?@susana gratuluję życzę bezproblemowej ciąży!:*
Kibicuje wam wszystkim! :***
 
@susana gratulacje :-)
@fondie daj znać na kiedy masz cc!!
@bea25ta, @bertha i inne staraczki ja cały czas trzymam za was kciuki i wierzę, że wam się uda!!!
U mnie samopoczucie kiepskie, chociaż też byłam dziś na usg i wszystko na szczęście oki!
Tylko mam znowu inny problem-podobno nie mam wskazań do cc bo mała odwróciła się główką w dół, pessar trzyma jak należy, szyjka też oki a z powodu wieku nie robi się cc ( myślałan że chiciaż to mi pomoże!!!) no i teraz myślę jak to zrobić żeby jednak mieć cc!!!!! Nie boję się bólu tylko żeby z moją dziewuchą ;-) wszystko było oki!!!
A poza tym strasznie męczy mnie zgaga i brzuch robi się twardy jak chodzę ale to podobno nic groźnego!!
 
Ha ha
A jajuż po wizycie !!!!!
Doktórka mnie w międzyczasie przyjęła bo ktoś zadzwonił że sie spóżni
Jest 15 t 5 d i dzidzia waży 136 gram:D
Wszystko jest ok
Ginka mówi że jest ; cytuje ;:dziewucha :p
@susana baardzo Ci kibicuję:) fajnie, że dziewuszka:) pomysły na imiona już są? Napisz jak chłopaki zareagowali:)
 
reklama
@susana no właśnie masz jakiś pomysł na imię może mi coś podpowiesz ;-)
Ja zawsze chciałam mieć Anie!! Ale kiedyś tam obiecałam synowi że to on wybierze i oprócz Ani jest jeszcze Ala i Julka, kiedyś jeszcze była Asia!!
A on się tak bardzo cieszy, że muszę dotrzymać słowa!!
@susana ja też długo mu nie mõwiłam że będzie miał rodzeństwo, dopiero po połówkowym usg, ale widziałam jego radość wtedy!!!
 
Do góry