reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoł a co u Ciebie kochana? :)
@Porzeczka1234 cały czas trzymamy kciuki!
@marzycielka81 jak samopoczucie? :* Czy uregulowało się już trochę po tej histero?
@bea25ta - w pełni Cię rozumiem... mam to samo... nawet nie chce mi się póki co iść do tych lekarzy i dowiadywać się pokolei jakie diagnozy... trochę mnie to wszystko stresuje...a jeszcze mam mgr do pisania i nic nie tknęłam, a czas biegnie nieubłagalnie... :(
@kas90 - czekam na info co na usg! :* bądź dzielna!

ja dziś idę popołudniu do Wandelta, na kontrolę... ale ze wszystkimi wynikami... może coś dojrzy, może mi coś już powie... potem zaczynam maraton u hematologa, endokrynologa i dr Kubiaczyk... z miesiąc ponad się to będzie ciągnęło...

czy Wy też przechodzicie jakieś przesilenie wiosenne? Ja jestem ciągle zmęczona, zaspała, nie ogarniam... Jutro idę zbadać tarczycę na nowo bo mam wrażenie, że znowu mi coś się w tym temacie pozmieniało stąd takie straszne samopoczucie... :(

dziekuje za wywołanie :* u mnie starania wstrzymane, bo dopiero pod koniec marca mam histeroskopie, a pozniej 3 tyg czekania na wynik histopatologiczny i z wynikiem do gina i powie co dalej. wiec to bedzie koncowka kwietnia. a znajac zycie bede po owu i trzeba bedzie czekac do nastepnej owu.... i nastanie maj :(
 

Załączniki

  • upload_2017-3-7_10-34-13.png
    upload_2017-3-7_10-34-13.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 55
reklama
u mnie drugie było tydzień temu, reakcja była dokładnie tydzień czyli krócej niż po pierwszym. daj znać jak będzie u Ciebie :) myślę też nad zbadaniem mlr w Prokocimiu, bo jednak prawie 200zł różnicy a u mnie droga taka sama i tu daleko i tu. orientujesz się czy codziennie się robi to badanie?

Badania allo-MLR w Prokocimu wykonuje sie tylko we wtorki, środy i czwartki od godziny 7.30 do 8.30
 
Ostatnia edycja:
Porzeczka gratulacje [emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Porzeczka gratulacje!
Sus trzymam kciuki za córcie:-)
 
Cześć Dziewczyny :) przyszłam do Was z innego wątku ...
Jestem po 2 poronieniach . Tak w skrócie pierwsza ciąża - dzieciątko przestało się rozwijać w 6
tyg , dowiedziałam się w 8 a w 10 miałam zabieg . Druga ciąża miało być wszystko ok ładny pęcherzyk itd. jednak okazało się że nie pojawił się zarodek beta spadała , poroniłam w 6 tyg samoistnie . W ciążę zachodzimy bez problemu mozna powiedzieć za pierwszym razem .

Do tej pory robiłam badania : ANA I ,ANA2 , a.kardiolipidowe IgG IgM , TSH , FT3i4 , anty TPO , anty TG wszystkie badania są ok

Jutro będę w laboratorium i tutaj moje pytanie jakie mogłabym jeszcze zrobić badania ?
Teraz będziemy badać nasienie mojego mężusia żeby wykluczyć ewentualnie problem z jego strony , ale będąc tam przy okazji mogłabym jeszcze sobie zrobić tylko co ? nie wiem czy od razu iść w genetyke i robić kariotyp bo póki co lekarz nam tego nie zlecił . Jest tyle tych badań ;/ Wizyte u lekarza mam dopiero po @ i mam przyjść z wszystkimi wynikami .
Pomóżcie ...:*
 
@marzycielka81 - to dobry objaw ze tak predko okres? Dobrze, ze Twoje samopoczucie w miare ok. Nie dziękuję.

@dżoł ja mysle, ze u mnie ze staraniami stop przynajmniej do czerwca... ale co zycie przyniesie to zobaczymy. Chyba wole skończyć studia i potem bez stresu związanego z obrona starać sie o dzidziusia. Choc podejrzewam ze kolejna ciaza to bedzie hardcorowy stres na maksa.... zregeneruj sie ze spokojem [emoji8] staraj sie myslec o sobie, o przyjemnościach innych i odejść w miare od tego tematu. To pomoże przetrwać ten czas i zregenerować umysł i ciało! [emoji6] tak mi sie wydaje... sama staram sie tak robic...

@roxie123 przykro mi z powodu Twoich strat, ale jak widzisz po mojej sygnaturze nie jestes sama... ja jestem na tym samym etapie i w trakcie robienia badan i diagnozowania. Mam cały zestaw badan zrobionych na zlecenie hematologa pod katem tocznia, zespołu antyfosfolipidowego, trombofilii, na własna rękę robiłam ANA, podstawowe z krwi, homocysteine, ferrytyne, żelazo, wszystko związane z tarczyca itp. Inspirowałam sie drugim wątkiem który na pewno podesle Ci tu @nafoczka - tam podsumowane sa wszystkie najwazniejsze badania :) skąd jestes jesli mozna zapytać?





---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
@Marthi własnie nafoczka poleciła żeby przenieść się na poronienia nawykowe :)
Ja czytałam coś o toksoplazmozie i cytomegalii zastanawiam się czy zrobić jeszcze te badania . A robiłaś kariotyp czy wstrzymujesz się jeszcze ? podkarpackie
 
Witaj @roxie123, pamiętam Cię z wątku w którym testowałaś. Pamiętasz mnie? Przykro mi, że Ci się nie udało. Mnie udało się zajść w tym cyklu i czekam dziś na USG.
 
reklama
Do góry