reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dobry wieczór :-)
Już mnie pewnie nie pamiętacie :-D :-D :-D
Tyle czasu nie pisałam ale jakoś nie mam weny. Natomiast czytam na bieżąco. Strasznie Wam zazdroszczę tak pozytywnie tych pięknych dwóch kresek na testach, wizyt, podglądania dzidziusia na usg.
Super ze coraz więcej Dziewcząt jest w upragnionej ciąży. Wszystkim się uda!!!!
Przesyłam Wam wielkie buziaki [emoji8]


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@gabis super dzidzia.Maz przezyje każda płeć ;-).

Dziewczyna z beta 8 zmierzyć za dwa dni i będzie good. Nafoczka też miała taką tyle że 8-9dpo o ile dobrze pamiętam.

Porzeczka krecha pięknie obiecująca.

Bertha przykro że się nie udało.Teraz bbędziesz miała jeszcze większe szanse ciągle Ci kibicuje. Wierzę że się Ci uda w naturalny lub inaczej naturalny sposób. ;-*

Sus czemu nie chcesz uwierzyć w pipulke??

Ja starania zawieszamy na ile się da. Psuja mnie. To moje poczucie humoru znikło, ciągle stres i zgrzyt zębów ja tak nie umie. Napisze jak sie u mnie coś zmieni :-*
 
Ostatnia edycja:
@porzeczka gratuluje[emoji3]

@bea zupelnie Cie rozumiem. Tez odpuscilam. I tak nie moge sie starac, a odliczania, czekanie, testowania i rozczarowania z kazdym testem jeszcze bardziej przygnebialy. Nie powiem, ze jest dobrze, ale zrobilam sie spokojniejsza i kochanie lepiej smakuje

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wierzę w to, ale stres jest. Zawsze to pierwsze usg już bylo złe, zawsze duże opoznienie i oprocz malenkiego pęcherzyka nic. Ale beta też nie rosła jak teraz.
 
Do góry