reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kas Kochanie rozumiem. Nasze ciaze niestety nie sa beztroskie i stres bedzie do konca. Ja przed kazda wizyta siedze w poczekalni jak na szpilkach. Choc od kiedy czuje ruchy to jestem troszke spokojniejsza [emoji4]

 
reklama
Jak miło od samego rana:) Tu beta, tam beta:)
A tym co beta nie pokazała się, życzę by w kolejnym cyklu zaskoczyła,ale tak na luzie, żeby "kochanie lepiej smakowało" ;)
A u mnie cykl nr II -staraniowy. Zobaczymy co będzie:)
Biorę witaminy B, Encortyn 10mg, Intralipid, metformax sr500, Acard...i jestem po szczepieniach.Cytokiny polepszył się,więc może może..się uda:)
 
@burczuś Przypomni mi u kogo się leczysz.? Dziękuję
To tak jak u mnie zbliża się drugi cykl "staraniowy" i zarazem ostatni jak się nie uda to doszczepianie. Ostatnio to tylko ryczę .
 
@burczuś Przypomni mi u kogo się leczysz.? Dziękuję
To tak jak u mnie zbliża się drugi cykl "staraniowy" i zarazem ostatni jak się nie uda to doszczepianie. Ostatnio to tylko ryczę .
Leczę się u doc.Paśnika i dodatkowo u miejscowej ginekolog, która ogarnia immunologię. No i na forum też się leczę:)
Nie rycz. To nie pomoże. Docent tez powiedział,że immunologia immunologią,ale 60% niepowodzeń to też głowa..
 
Wierzę w to, ale stres jest. Zawsze to pierwsze usg już bylo złe, zawsze duże opoznienie i oprocz malenkiego pęcherzyka nic. Ale beta też nie rosła jak teraz.
@kas90 bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie, o modlitwie pamiętam i wierzę że będzie wszystko dobrze. A niespokojna nocą się nie przejmuj. Ja dzisiaj też bardzo źle spałam - może pogoda nam się służy :-p
 
@dżoł a co u Ciebie kochana? :)
@Porzeczka1234 cały czas trzymamy kciuki!
@marzycielka81 jak samopoczucie? :* Czy uregulowało się już trochę po tej histero?
@bea25ta - w pełni Cię rozumiem... mam to samo... nawet nie chce mi się póki co iść do tych lekarzy i dowiadywać się pokolei jakie diagnozy... trochę mnie to wszystko stresuje...a jeszcze mam mgr do pisania i nic nie tknęłam, a czas biegnie nieubłagalnie... :(
@kas90 - czekam na info co na usg! :* bądź dzielna!

ja dziś idę popołudniu do Wandelta, na kontrolę... ale ze wszystkimi wynikami... może coś dojrzy, może mi coś już powie... potem zaczynam maraton u hematologa, endokrynologa i dr Kubiaczyk... z miesiąc ponad się to będzie ciągnęło...

czy Wy też przechodzicie jakieś przesilenie wiosenne? Ja jestem ciągle zmęczona, zaspała, nie ogarniam... Jutro idę zbadać tarczycę na nowo bo mam wrażenie, że znowu mi coś się w tym temacie pozmieniało stąd takie straszne samopoczucie... :(
 
Dziewczyny mam wyniki allo-mlr 23,3 %. Po 4 szczepieniach od męża było ciągle 0, po serii od dawcy jest 23,3%, niestety za mało... nie wiem co teraz robić, boję się doszczepiać, bo słyszałam, że po doszczepianiu czasem spada...da się to jakoś podrasować lekami, np encortonem?

doszczep się.. ja próbowałam z mlr 32% i się nie udawało, więc wzięłam dwa szczepienia i będę niedługo sprawdzać wyniki. 23% to mało, chociaż oczywiście czasem nawet dziewczynom z 0% się udaje.

Przeżyłam szczepienie :D wracamy do domku :)
u mnie drugie było tydzień temu, reakcja była dokładnie tydzień czyli krócej niż po pierwszym. daj znać jak będzie u Ciebie :) myślę też nad zbadaniem mlr w Prokocimiu, bo jednak prawie 200zł różnicy a u mnie droga taka sama i tu daleko i tu. orientujesz się czy codziennie się robi to badanie?

A u mnie cykl nr II -staraniowy. Zobaczymy co będzie:)
Biorę witaminy B, Encortyn 10mg, Intralipid, metformax sr500, Acard...i jestem po szczepieniach.Cytokiny polepszył się,więc może może..się uda:)
Burczuś, od kiedy Paśnik zalecił Ci encorton? początek cyklu czy okolice owu? czy Twoja ginka Ci zaleciła?
 
@shooa z tym Encortonem to trochę datę wzięłam z forum. zaczęłam brać przy poprzednich staraniach przy owulacji(czyli miesiąc temu),ale nie przestałam brać do dziś, pomimo,że poprzedni cykl bezowocny.
Paśnik kazał odstawić w dzień doszczepienia i dzień po.
 
reklama
Do góry