reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja biorę fraxiparyne 0,6 i wypuszczam powietrze

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

aha dziękuję , bo właśnie zdania są podzielone większość osób piszę , że nie wypuszcza a znów lekarz powiedział , żeby wypuszczać . I sama już nie wiem , wcześniej brałam 0,2 to nie wypuszczałam , teraz się boję czy będę umiała to zrobić dobrze.. a czym grozi wpuszczenie powietrza ?
 
reklama
Ja mam skierowanie do konktetnego szpitala ... wiec wyboru nie mam [emoji17] tez bym wolala podzwonic bo tu gdzie bede miec to w sumie blisko ale nie w moim miescie.


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Mała79, nie załamuj się..pullowane muszą pomóc.. tylko ten cholerny czas znowu :(
ps. miałaś jakąś reakcje uczuleniową?
 
dziewczyny załamałam się mój wynik MLR po trzech szczepienich wynosi 0,00% :sad:
Ja też tak miałam, ale mimo to zaszłam w ciążę, tylko,że poroniłam w 10 tygodniu, ale nie jestem pewna, czy powodem był brak hamowania, tym bardziej, że gin wcześniej powiedział, że z 0 nie ma szans na ciążę... Jakkolwiek poddałam się kolejnym 3 szczepieniom z dawcą i teraz czekam na wynik mlr, powiem szczerze, że jak znowu będzie 0 to więcej nie będę robić szczepień.
 
A mnie się teraz udaje bez siniaków robić. Chyba dlatego, że za pierwszym razem za mocno fałd skórny ściskałam:)

Foczusiu, a ty jaką D3 brałaś? Bo widzę w sygnaturze, że pięknie podniosłaś. Ja teraz vigantoletten chce zamienić na to: http://archiwum.allegro.pl/oferta/witamina-d3-krople-20ml-witamina-slonca-w-plynie-i5105482609.html
Siostrze dopiero po tym podniosła się, aż do 60, a wcześniej próbowała różnych suplementów (vigantoletten, vitrumd3 itp)

Ja nie miałam tragicznej, bo coś koło 30, ale suplementuję się cały czas i chciałam zmienić na lepszą. Myślicie, że mogę zmienić bez konsultacji z lekarzem? Dopiero za 2 tyg wizyta.
 
Ostatnia edycja:
@mała79 nie chcę Cię martwić ale ja miałam 10 szczepień zanim osiągnełam mrl na poziomie 46%. 3 od męża 3 od dawcy+ mąż i 4 pullowane ale mrl badałam po 3 pullowanych także niestety wszystkim nie zwrasta po pierwszej serii tez przeplakałam morze łez ale co to da jak zrobiłaś 6 szczepień to zrobisz i nastepne 3 życzę duzo cierpliwość bo ona jest tu dość kluczowa

Ps ja wypuszczam :):)
 
reklama
Do góry