reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mala wg mojej dr kazdy wynik nk ponizej 12 % jest oki, mi po encortonie spadlo do 10% a i tak musze dalej brac 20 mg dziennie [emoji20]
Bertha dziewne to, jakby pecherzyki. Nie wyjasnil Ci jak usg robil/a?
Kas jedz na ip.


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Jedynie powiedział ze moze to byc ciąża i żebym szła na betę (ujemna), albo moze jakies zrosty w macicy. W każdym bądź razie histero to wyjaśnić ma.. :( wolałabym zeby tego nie było i histero tez nie..


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
A na kiedy masz termin histero?


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rano mialam troche krwi z nosa. Krew jest zywo czerwona (malo, ale ja @ tez mam zawsze skąpe) 11 dpo.
Implantację zawsze mialam jako rozowy sluz, a tu krew
 
Rano mialam troche krwi z nosa. Krew jest zywo czerwona (malo, ale ja @ tez mam zawsze skąpe) 11 dpo.
Implantację zawsze mialam jako rozowy sluz, a tu krew

Ja przy ostatniej ciąży miałam 2 dniowe skąpe plamienie , dokładnie w dniu , w którym miała być @, było to 12dni po owulacji ;)
 
reklama
Do góry