reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wyszlam od niej. Teraz na papierze nie mialam nic. Przy badaniu lekkie plamienie ( krwią)tylko zauwazyla. Stwierdzila ze to od lekow rozrzedzających. Dolozyla dwa razy tyle dupka. Mam oznaczac bete i kontaktowac sie w razie krwawien to bedziemy acard odstawiac.
Kazala oznaczac bete i cierpliwie znosic plamienia i do niej pisac jakby co. Powiedziala ze musze byc przygotowana na plamienia przy tych wszystkich lekach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wyszlam od niej. Teraz na papierze nie mialam nic. Przy badaniu lekkie plamienie tylko zauwazyla. Stwierdzila ze to od lekow rozrzedzających. Dolozyla dwa razy tyle dupka. Mam oznaczac bete i kontaktowac sie w razie krwawien to bedziemy acard odstawiac.
Kazala oznaczac bete i cierpliwie znosic plamienia i do niej pisac jakby co. Powiedziala ze musze byc przygotowana na plamienia przy tych wszystkich lekach.
Kaś mam nadzieję że Cię uspokoila. Odpoczywaj dużo Kochana!!! Będzie wszystko ok :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy uspokila, zawsze przy poronieniach mnie pocieszali. Ale zawsze tez bylo inaczej przy poronieniach. No i tyle bylo spokojnej ciazy... 1 dzien. Myslicie, ze po tym krwawieniu jeszcze tam cos zostalo:(

Po prostu jak ja widze tam krew, to musle koniec. Taki nasz los. Ale dalej wierzę...
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy uspokila, zawsze przy poronieniach mnie pocieszali. Ale zawsze tez bylo inaczej przy poronieniach. No i tyle bylo spokojnej ciazy... 1 dzien. Myslicie, ze po tym krwawieniu jeszcze tam cos zostalo:(
Kasiu
Kolejny raz opowiem o sobie ( choć mi sie nie chce :D:p
W pierwszej mojej donoszonej ciąży miałam plamienia od samego początku.Trwały chyba z dwa czy trzy tygodnie . Potem w chyba w 8 tygodniu dostałam krwotoku .
Myślałam ,że to koniec bo gin do którego chodziłam powiedział ,że poronie bo widział tylko puste jajo płodowe .
Więc jak dostałam krwotoku to pojechałam do szpitala a tam na usg bijące serduszko !!!!!!!!!!!
Plamiłam jeszcze po tym krwotoku przez 3 tygodnie .
Mój Przemuś w lipcu kończy 18 lat
Jest strasznie przystojny:happy2:
Wtedy nie byłam na żadnych lekach !!!!!!A teraz sie okazało, że mam leydena i bez leków rozrzedzających ani rusz .
Tak że leż .....bierz dużo progesteronu
A napewno wszystko sie zaklei ....
 
nie wiem.. w piatek ide do mojego gina to bede planowac. @ powinnam miec 8-10.03, bardziej 10.03, skoro dzisiaj pecherzyki dopiero 16mm mialy. Wiec mysle, ze jakos powinnam planowac histero w tygodniu 13-17.03.

Mi w czwartek wyznaczy termin. Ciekawe czy sie uda jeszcze po tej @. Dzis mam 8 dc.




___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje. Po prostu to trudne, gdu krew kojarzy sie z jednym...
Wiem że to trudne .........ale dopuki nie ma bóli i skurczy to takie krwawienie może wystąpić
Ja w każdej ciąży troche podplamiałam i tu większość dziewczyn na forum tak miało
 
reklama
Do góry