reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było (od piątku) i tyle nadrabiania... :O

@Ilis91 - jesteś mega odważną i silną dziewczyną! Walcz kobietko z przeciwnościami losu... Niestety w większości dolegliwości i mutacji nie pomogę, bo sama jestem tu "początkująca" i nadal uczę się od dziewczyn wszystkiego obserwując wątki, czytając przypadki, itd. I nieukrywam, pewnie tak jak Ty, jestem w szoku ile nas tu spotyka... Ty jesteś też takim "przypadkiem" kolokwialnie mówiąc, że łzy mi poleciały jak zaczęłam czytać Twoją historię i tchu zabrakło... Wiem, że to chore, nie powinnam tak przeżywać, ale przerażają mnie te nasze problemy :(

@marzycielka81 - dziękuję kochana za wiadomość. No rozumiem, że to za mało... faktycznie. A Homocysteina to prawda, dziewczyny tu pisały, że powinna być ok 5. Ja też mam 10... przy normie do max. 10...

@nafoczka - 250 zł sporo, plus długie terminy oczekiwania więc trochę lipa. Wandelt bierze pewnie z połowę mniej a wzbudził moje zaufanie... nie wiem czy więc tym się sugerować? Czy intuicja jest tu dobra? Z drugiej strony przy tym ginekologu co teraz chodziłam przed 2 poronieniem, też mi intuicja podpowiadała, że jest coś nie halo... że może czas uciekać, coś zmienić... a tak zapewniał, że jestem pod najlepszą opieką...

@bertha - bardzo mi przykro :(

@Destino - :* trzymaj się!

@kas90 - gratuluję!!! :* <3

@Porzeczka1234 - na pewno się uda!!!! :)

@nafoczka - dobra ta lekturka...

@susana - cudowna dzidzia!!! <3 gratulacje :)

a u mnie nadal cisza, nadal czekam na wyniki badań genetycznych moich i tych z kosmówki... Wkurza mnie już to Genesis, znowu wydłużyli okres oczekiwania na wyniki :(
 
reklama
dziewczyny czy poziom komórek NK=13% to wynik dobry czy zły??? a aktywność komórek NK=9%, bo jestem w tym zielona a mam brać encorton 10mg raz dziennie przy staraniach,
 
Dziewczyny a czy te komórki NK można zrobić w zwykłym laboratorium czy to się robi w genetyce? A o co dokładnie chodzi z tym ? Czy to jest badanie jakieś odnośnie czy jest ochrona zarodka ?
 
Zobaczcie dziewczyny co mi w tym endometrium sie zrobiło... stresuje sie co to.. :(
dc917b3640aa88356078f50e5632740f.jpg


Dla przypomnienia - dzisiaj 14dc i beta sprzed 3 dni (jak juz to dziadostwo tam było) ujemna

Spotykałyście sie z czyms takim..?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
@marzycielka81 - zauważyłam... babka która zaś odpisuje na maile jest tak wyrachowana i wredna, ze nie wierze, iż zajmuje to stanowisko... dwa maile jej napisałam i odpisuje z taka łaska, ze ja nie moge... [emoji52]

@kas90 nie pomogę niestety ale odpoczywaj i staraj sie mocno nie stresować!!!!


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Mala wg mojej dr kazdy wynik nk ponizej 12 % jest oki, mi po encortonie spadlo do 10% a i tak musze dalej brac 20 mg dziennie [emoji20]
Bertha dziewne to, jakby pecherzyki. Nie wyjasnil Ci jak usg robil/a?
Kas jedz na ip.


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry