reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Sus, super!!! Bardzo się cieszę.

Mam maly siniak po clexane. Czy wszystko zrobilam ok? Nie martwię się siniakiem, chodzi mi tylko o to czy lek się dobrze wchłonąl?
 
mąż na razie miał zbadane posiewy i hormony i wszystko w normie. W badaniu palpacyjnym androlog stwierdził,że jedno jądro wchodzi do jamy brzusznej, co może powodować przegrzanie i złą morfologię, ale nie aż tak złą. Do tego mąż ma aglutynację plemników , pozostałe parametry są wręcz genialne. ilość plemników 10 razy ponad normę, ruch ok i żywotność 86%. Ogólnie wyniki wg lekarza są bardzo dziwne. Ma powtórzyć badanie nasienia plus przeciwciała plemnikowe i chromatyne DNA. co do witamin, to sama "zleciłam " mężowi przed staraniami, brał 2 miesiące androvit i l-karnitynę , ale bardzo nieregularnie. Skończyło się pustym jajem, nie wiem czy z jego "winy" czy z mojej. Teraz znów mu zaordynowałam androvit, do tego selen, cynk, wit. a+e, wit c, omege 3, wit. d, l-karntynę i zamówiłam jeszcze macę. Dużo tego, ale androvit ma małe dawki, a wszystkie te witaminy zalecali lekarze mężów dziewczyn z forum, więc trochę się bidny nałyka, ale na pewno mu nie zaszkodzi, a może pomoże... :)
trzymam kciuki za starania!!

Aha , bardzo dobre witaminy są dla mężczyzn o nazwie fertilman Plus z tym, że koszt to 170 zł za 120 tabletek pisze , żeby suplementować po 4 dziennie wtedy lepsze działanie , mają bardzo dobre opinie , w swoim składzie zawierają 21 różnych ale witamin ,jak ktos nie potrzebuje aż takiej dawki , to wystarczy 2 dziennie wtedy starczą na 2 miesiące. Nie chce cię w błąd wprowadzić , ale kiedyś koleżanka, która miała puste jajo mówiła ,że doktor mówił jej ,że tak się dzieje zazwyczaj, jak mężczyzna ma jakąś bakterie lub kobieta ale to rzadziej . Dzięki za trzymanie kciuków ,napewno się przydadzą.
 
1487676114100-1249861897.jpg @susana suuupperrrr!!!
@kas 90 tobie też gratuluję.
To moja Milenka ,waży 1300.Położona główkowo już :-) :) Reszta też w normie.
@Gabiś ile waży twoja niunia?
 

Załączniki

  • 1487676114100-1249861897.jpg
    1487676114100-1249861897.jpg
    615,8 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry