reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@beri123 zrosty wykrywa sie podczas zwykłego usg?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Dobry lekarz zobaczy przy usg ale najlepsza jest histeroskopia

@Czajak @porzeczka serdeczne gratulacje wyników! To teraz już tylko do mety :)
 
dzięki dziewczyny za kolejna dawkę wiedzy! @nafoczka @marzycielka81


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
dzięki dziewczyny za kolejna dawkę wiedzy! @nafoczka @marzycielka81


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Lekarz w okreslonym dniu cyklu (21-23) zobaczyl na usg. Ale rzeczywiscie lekarz ktory robil mi histeroskopie powiedzial , ze to bardzo dobry lekarz jesli zdiagnozowal zrosty.
 
Dziewczynki wiem że czekacie na zdjęcie z USG ale muszę Was zasmucic.... Ja wczoraj tak się cieszyłam tym serduszkiem i paluszkami ze nie wzięłam zdjęcia z gabinetu..... Zostawiłam u lekarza.... :-( ale obiecuje dawkę zdjęć po genetycznym 27.02 :-*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evita ja w weekend też przeszłam poronienie po półrocznym leczeniu u Malinowskiego ale postanowiłam nie rezygnować i jutro jadę na kolejne szczepienie dużo poczytałam forum i na bocianie jest kilka kobiet które poronily a później się udało też byłam załamana ale po kilku dniach wiara wróciła że może się uda

Czy mogę zapytać po ilu stratach jesteś. Dla mnie to już 3 i jestem zrozpaczona... Też będę u Maliny dziś ale na wizycie żeby się wypowiedział co dalej. Wtedy podejmę decyzję.
 
Evita witaj. Nie leczylam sie u Maliny, ale bylam na wizycie u Jerzak. Mozesz byc zawiedziona, bo Pani doktor dosc schematycznie podchodzi do leczenia. Stawia podobne diagnozy... Nie wiem, moze trafne. Mnie nie przekonala. Nie bada pacjentek, mi inny kekarz wykryl zrosty bez usuniecia ktorych nie mialabym szans. Zostan u Maliny lub piszukaj innego lekarza.

Słyszałam to o niej ale powiem Ci że 2 moje koleżanki dzięki niej są w ciąży. Dlatego rozważam. Wiem też że pacjentki Maliny idą potem do niej i też się udaje. Pewnie na każdego inne leczenie działa. Malinie też zarzucają że leci schematem.
 
Hej ja tam jak porzeczka dzisiaj taka szczęśliwa :))) mam mlr 40,1 i 57,7 jakieś dwa mi przyszły nie wiem o co chodzi ale pani w recepcji powiedziała ze powyżej 40 to jest ok:))) dzieki dziewczyny za wsparcie musze forum nadrobić. ..
Porzeczka nie ma za co ja z tobą cały dzień w stresie. Bardzo bardzo się ciesze:))))
Cudowne wyniki!! :) gratulacje i szybkiego zaskoczenia zycze! :)


@beri123 zrosty wykrywa sie podczas zwykłego usg?
Moj gin tak. Podczas usg pokazuje mi zrosty.


U mnie w koncu @ przyszla. zaczynam ostatni cykl przed ivf. juz sie nie moge doczekac tej ivf..
 
reklama
Do góry