reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie bylo gratulacje dla strawberki
wpadam z nienajlepszymi wiadomosciami nie wiem czy pamietacie mam za soba 5 poronien 6 donoszona na zelaznym teraz zaliczylam wpadke niestety leki nie pomogly beta w 33dc 1300 pozniej juz zle przyrastala po 2 dniach przyrost o 300 jednostek teraz beta 6000 tys pecherzyk maly bez przeplywow czekam na poronienie
 
reklama
Bertha jeszcze raz Misiaczku sto lat! i oby na kolejne święta Mały człowieczek był z Wami!!!
Gogac współczuję. Czekasz na samoistne czy na zabieg?
 
Melduje ze 35 lat skończone! Tylko prezentu brak..

Miłego dnia!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Wszystkiego najlepszego, oby 2017rok był Twoim rokiem [emoji173] [emoji512] [emoji484] [emoji483] [emoji482] [emoji481] [emoji324] [emoji322] [emoji320] [emoji307]
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie bylo gratulacje dla strawberki
wpadam z nienajlepszymi wiadomosciami nie wiem czy pamietacie mam za soba 5 poronien 6 donoszona na zelaznym teraz zaliczylam wpadke niestety leki nie pomogly beta w 33dc 1300 pozniej juz zle przyrastala po 2 dniach przyrost o 300 jednostek teraz beta 6000 tys pecherzyk maly bez przeplywow czekam na poronienie
Gogacku przykro mi :( tulę :*

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Melduje ze 35 lat skończone! Tylko prezentu brak..

Miłego dnia!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin! A prezentu się doczekasz, być może już podwójnego. Tego Ci życzę z całego serca!

Gogac, strasznie mi przykro. A Ty 6 ciążę miałaś na jakich lekach? Miałaś szczepienia?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha wszystkiego dobrego i slonecznego jak dzisiejszy dzien. I oby kolejne proby zaowocowaly maluszkiem zdrowym i radosnym.

Gogacku pamietam. Czytalam twoja historie. Wspolczuje kolejnych strat. U nas nie bylo tylu prób. Kolejny raz nie udaje sie zajsc. Wciaz jestes u dr Jerzak? Tule cie mocno Kochana.

Nam tez sie nie udalo
 
Dziękuję dziewczyny jakos sie trzymam chociaz doluje mnie fakt ze o rodzeństwo nie bedzie łatwo. ..
kas byc moze leki za pozno wlaczone bo w donoszonej od 26dc teraz 32 to jednak jest 6 dni
chociaz mam dziwne przeczucie ze tutaj jakas wada genetyczna byla
asia ja sie juz nie szczepie bo mi po nich rosly nk
troche odpoczne i spróbuje jeszcze dołożyć intralipid
 
Hej, jestem tutaj nowa i troche Was podczytałam ale stron jest tyle że nie dam rady wszystkiego.Sa tu dziewczyny , którym udało donosić się ciąze po szczepieniach limfocytami męża. miałam 5 poronien na poczatku ciązy i jedną ciąże czwartą donoszona na zestawie żelaznym. jestem na etapie szczepień.
 
reklama
Bertha sto lat i spelnienia tego najwazniejszego marzenia [emoji320][emoji320][emoji512]

Gogac bardzo mi przykro [emoji20]

Destino uda sie tym razen i bedziesz miala wymarzony prezent na nowy rok [emoji5]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Do góry