reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tak ja robilam Fragmin w udo. Zaczelam tak po 20tym tyg w udo.
Robi sie w srodkowa zewn czesc uda.
Sa filmiki na youtube jak zrobic.

Ja mam blizniaki po ivf
Bralam intralipid, encorton, fragmin, acard, luteine, femibion, prewenit intensiv, wit d3
 
Gabis pierwsze kilka słów do Ciebie. Kochana pójdziesz jutro do innego fachowego człowieka który jest cierpliwy i wie że słów na wiatr sie nie rzuca. Na pewno jesteś bliska załamania ale proszę nie wierz w pierwszą byle opiia zwłaszcza negatywna .Zanim w nią uwierzysz idź na konsultacje gdzie indziej.Pomodle się za Ciebie.

Nowa boom czy jakoś tak sorry padam na pysk i zapomniałam nicka. Zostn i rozgosc sie ale co do in vitro polecę ci krótki blog o niepłodności . Raczej dziewczyny biorą tam encorton niektóre fraxiparyne i nospe przy transferach. Podpytaj tam na pewno Ci odpowiedzą.
 
Asia - to ja pisalam o clexane w brzuch do konca. Tak mi kazal gin i e szpitalu tez. Nawet moja reumatolog przejeta moim duzym brzuchem przy mnie dzwonila do jakiegos swojego kolegi ginekologa i on tez powiedzial ze mam daeac spokojnie w brzuch. Polozne w szpitalu tez mi w brzuch robily.

Gabis - tez bym powtorzyla usg bo moze dzidzia zle lezala. Lekarz powinien powiedziec ze nie moze zmierzyc i sie umowic na inny termin a nie Cie straszyc i mierzyc na oko. Na forum ciaza po poronieniu byla dziewczyna Plenitude jej nt wyszlo bodajze 4,6 czy jakos tak. Ryzyko 1:9. Zrobila amnio. Ma zdrowa corcie. Teraz tez juz i synka. Ale mowi ze zaluje amnio bo pozniej jakies problemy chyba miala ale na szczescie donosila. Mam nadzieje ze jutro okaze sie ze wszystko ok. Bede trzymac kciuki
 
Gabis kochana powiem Ci ze ja też myślę o tym co napisałaś w jaki sposób to usg się odbywało lekarz po prostu szkoda słów. koniecznie zrób 2 usg u mnie tez przez powloki brzuszne trudno było zrobić usg mam jakoś zbite tak to tłumaczył lekarz ale nigdy mnie nie obrazał. Modlitwa zapewniona kochana trzymaj się i nie smuć chociaż wiem że łatwo się mówi ściskam Cię
 
Gabis jestem realistka i wiem że bedzie dobrze.Ty wiesz że badanie powinno inaczej wyglądać więc trafiła na buca i tyle. Pamiętam jak mi w ciąży chciał robic pomiary doktor-buc i tym plastikiem "przesuwał "dzieciaczka ale byłam wściekła . Potem nie podobała mu się nadżerka i w którymś tyg ciąży pobierał mi wycinek ja byłam całkiem inna niż teraz strasznie uległa i frajerka .Teraz nauczona przez życie nie wierzę w czarne scenariusze muszę je skontrolować z 3razy i wtedy wierzę. Gabis będzie dobrze ją to wiem a Ty w to wierz. Idz nyny a jutro zaczniesz szczęśliwszy dzień :-*
 
reklama
Gabrysiu
Dziewczynki .
Odniosę się do tego co mówicie bo z Gabrysią już rozmawiałam

Często jest , że jeżeli przezierność karkowa wynosi ponad normę ( w przypadku maleństwa Gabi. jest 3,4 ) to nie prowadzi do żadnych powikłań u dziecka .
Przezierność taka może być spowodowama infekcją u matki lub wieloma innymi czynnikami .
Często takie dzieci po wnikliwszych i bardziej rozszeżonych badaniach: ( amnio , nifty itd) okazują się być zupełnie zdrowe . i nie wiadomo dlaczego tak było że nt było duże .
Żeby określić ryzyko potrzebna jest tu pappa której wyniki będą niebawem .
Na szczęście u Ciebie Gabi cała reszta. markerów jest ok.Czyli jest widoczna kość. nosowa no i serduszko jest ok.
Myślę że nie ma się czym za wczasu martwić .Tzn spróbować chociaż ..się nie zadręczać .
Co do lekarza który wykonywał usg to bym się powstrzymała z osądami ponieważ takie "nowiny " zawsze są dla matki ciosem w serce .
To że zobaczył podwyższone nt nie świadczy o nim że jest nienormalny ..
....czy konował .....Mówi to co widzi ..
Przecież nie może kłamać matke ..?
Można się tylko modlić żeby było inaczej i żeby się faktycznie pomylił
Nie chce go tu bronić ale wszyscy mi znajomi lekarze ruszają i uciskają brzuch przy usg jeśli jest dziecko żle ustawione .
.Lepiej sprawdzić u innego gina i potem się cieszyć że jest ok, niż płakać potem że się pewnych rzeczy nie dopatrzyło .
Gabrysiu
Ja tu za twoją córeczkę trzymam kciuki i za ciebie też .....będzie ok .
 
Ostatnia edycja:
Do góry