reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Gabiś kciuki za wizytę i daj znać!!!!
Pozdrawiam Aniołeczki w ten ponury,leniwy dzionek;)
Niestety koniec dobrych wieści, nie może być za długo kolorowo. Przeziernosc NT 3,4, krew na pappa pobrana, wyniki za tydzień, mamy ryzyko wszystkich 3 trisomii 13,18,21.
Głowa mnie już boli od tego wszystkiego.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety koniec dobrych wieści, nie może być za długo kolorowo. Przeziernosc NT 3,4, krew na pappa pobrana, wyniki za tydzień, mamy ryzyko wszystkich 3 trisomii 13,18,21.
Głowa mnie już boli od tego wszystkiego.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
NIEEEEEEEEEE!!!!!!
BOŻE GABIŚ........ siedze i rycze!!!!!
Wszystko co bym teraz napisała i tak będzie bez sensu DLACZEGO MUSIMY TAK CIERPIEĆ!!!!
JA I TAK BĘDĘ MIEĆ NADZIEJĘ CZEKAM NA WIEŚCI !
Trzymaj się kochana:(:-( :(
 
Gabiś mam nadzieję, że jednak się pomylili, Boże mam nadzieję ....nie wiem czy w ogóle potrafię coś sensownego w tej sytuacji napisać, będziemy z Tobą i będę codziennie modlić się o Was.
 
Kochana, winna Wam jestem jeszcze wyjaśnienia. Nie mam wyników krwi pappa, będą za tydzień. To tylko wynik usg i mojego wieku, usg robione dopochwowo bo przez brzuch nie było widać czego nie krył i komentował perfidnie lekarz.
Największe prawdopodobieństwo jest ZD, ale ciocia Sus mnie pocieszyła że jest u nas kość nosowa i brak wad serca, które towarzyszą ZD.
Do tego maleństwo leżało nie tak jak chciał doktor i uderzał mnie w brzuch żeby się odwróciła i to długo trwało, a potem nagle podyktował pielegniarce że wynik duży i niech przelicza....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabiś będzie dobrze, jeśli Suska Ci powiedziała, że nie jest źle to tego się trzymaj!
a ja liczę, że to jedna wielka pomyłka i że napiszesz mam że bobas w pełni zdrowy !
 
Dziewczyny pomozecie z interpretacja przeciwcial?
1478523250-jeiplx.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dżoł białko S masz zawyżone wiec coś na rzeczy jest. Niedobór oznacza problemy zakrzepicy ale nadmiar to nie wiem chyba lepiej niż w druga stronę. A PT lub APTT i ddimery krzepnięcia robilas? Chyba że to to co pod spodem?

Niestety koniec dobrych wieści, nie może być za długo kolorowo. Przeziernosc NT 3,4, krew na pappa pobrana, wyniki za tydzień, mamy ryzyko wszystkich 3 trisomii 13,18,21.
Głowa mnie już boli od tego wszystkiego.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gabis dopóki nie zrobisz dodatkowych badań jak Nifty czy Harmony czy najprościej nie powtorzysz USG, nic nie jest przesadzone bo pappa raczej na pewno wyjdzie juz z ryzykiem :/ ale pamiętaj ja też miałam a spójrz na Wikusia! Wprawdzie NT było 2.1 w normie jednak przy górnej granicy ale za to niedomykalność zastawki i ryzyko trisomii 21 1:35. Nie napisze ze zawsze jest dobrze ale w przeważającej części przypadków. Nie stresuj się bardzo póki co, wiem co czujesz! Pappa juz dużo się nie sugeruj bo usg+wiek+przejścia i leki i tak ja zawyza, a poczytaj i zrób inny test. Mi Przybycień mowil zw Harmony jest lepszy. Jesteśmy z tobą ♡ jeśli chcesz pisz na priv
 
reklama
Kochana, winna Wam jestem jeszcze wyjaśnienia. Nie mam wyników krwi pappa, będą za tydzień. To tylko wynik usg i mojego wieku, usg robione dopochwowo bo przez brzuch nie było widać czego nie krył i komentował perfidnie lekarz.
Największe prawdopodobieństwo jest ZD, ale ciocia Sus mnie pocieszyła że jest u nas kość nosowa i brak wad serca, które towarzyszą ZD.
Do tego maleństwo leżało nie tak jak chciał doktor i uderzał mnie w brzuch żeby się odwróciła i to długo trwało, a potem nagle podyktował pielegniarce że wynik duży i niech przelicza....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
No nie GABIŚ!!!!!!! masz na dupę!!!!
lekarz pojeb (przepraszam poniosło mnie) co za głupoty gada i do tego cham !!!!
Gabiś proszę idz do CITOMEDU ,nowy gabinet,lekarz super bednarek. PLISSSS.
 
Do góry