reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka ponoc ok :
"
Podwyższone stężenie białka C i/lub białka S zazwyczaj nie jest istotne klinicznie i nie jest związane z żadnym problemem medycznym. Prawidłowa aktywność i stężenie antygenów białka C i białka S zazwyczaj oznacza prawidłową regulację krzepnięcia krwi.

Niskie stężenie białka C lub białka S może powodować nadmierną lub zbyt niską krzepliwość. Jeżeli białko jest dysfunkcyjne (prawidłowy poziom, lecz nieprawidłowe działanie), proces krzepnięcia nie jest poddawany prawidłowej regulacji. W każdej z tych sytuacji zachodzi ryzyko powstania zakrzepu blokującego przepływ krwi w żyłach, lecz stopień ryzyka zależy od rozmiaru niedoboru i/lub dysfunkcji białka."
 
reklama
No nie GABIŚ!!!!!!! masz na dupę!!!!
lekarz pojeb (przepraszam poniosło mnie) co za głupoty gada i do tego cham !!!!
Gabiś proszę idz do CITOMEDU ,nowy gabinet,lekarz super bednarek. PLISSSS.
Do Bednarka jestem uprzedzona bo on mnie zrazil przy pierwszym poronieniu, prowadził mi ciążę.
Teraz dzwonił mój gin że jutro mam przyjechać on dziś rozmawiał z profesorem (robił mi badanie) i jutro sam mi powtórzy usg a poza tym czekamy na pappe.
Dodał też że jak robił mi usg tydzień temu to NT było ok, a jak wspomniałam że profesor miał problem z ulozeniem dzidzi to też mi przyznał że mógł profesor źle zmierzyć.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelka tyy kiedys dawlaas filmik jak sie robi zastrzyk z heparyny w udo tak ? W udo mozna tex tak ?
Któraś z dziewczyn pisała, że lelarze i w szpitalu kazali jej robić tylko w brzuch.
Jutro mam wizytę u profesor to zapytam. Ja narazie bez konsultacji wolę robić w brzuch. Tola jeszcze robiła w udo, może się wypowie.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana, winna Wam jestem jeszcze wyjaśnienia. Nie mam wyników krwi pappa, będą za tydzień. To tylko wynik usg i mojego wieku, usg robione dopochwowo bo przez brzuch nie było widać czego nie krył i komentował perfidnie lekarz.
Największe prawdopodobieństwo jest ZD, ale ciocia Sus mnie pocieszyła że jest u nas kość nosowa i brak wad serca, które towarzyszą ZD.
Do tego maleństwo leżało nie tak jak chciał doktor i uderzał mnie w brzuch żeby się odwróciła i to długo trwało, a potem nagle podyktował pielegniarce że wynik duży i niech przelicza....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakiś nienormalny ten lekarz. Powtórz może badanie u innego. Nie podoba mi się wykonanie przez niego badania. I to, że był taki arogancki!

Modlitwa oczywiście zapewniona. Będzie dobrze.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, witam na się forum.
Do tej pory udzielałam się na ovufriend i na bocianie, ale zainteresował mnie Wasz wątek. Przeczytałam pierwszych 350 stron, poznałam historię dziewczyn sprzed lat i postanawiam dołączyć. Pokrótce o mnie - II IVF, pierwszy transfer udany, ale zarodek przestał się rozwijać, ostatecznie diagnoza pustego jaja, ale po drodze było nawet podejrzenie serduszka, więc to tak pół na pól. Kolejne transfery 6 blastocyst - dupa, tzn dwa razy była próba zagnieżdżenia bo 6,7dpt "złapałam" betę między 1-2 , więc nie było magiczne <0,1. Z przeciwciał to mam tylko ATG ok 30 czyli w normie. Rozjechane mam trochę cytokiny, głównie Interleukina 10 jest za niska, reszta raczej ok, złe cytokiny stosunkowo nisko. Jestem po lekach equoral, azatripryna, metypred od dc Paśnika ale transfer ostatniej blastocysty (na żelaznym zestwie i przy dwóch intralipidach) też nieudany. Czekam na wynik MLR.
W między czasie przystępuję do kolejnego IVF, jestem na antykach.

I mam do Was pytanie - czy któraś z Was brała steryd (ja biorę encorton 10mg) w cyklu przed stymulacją? Czy miało to jakiś - pozytywny lub negatywny wplyw na stymulację?
 
Cześć Dziewczyny, witam na się forum.
Do tej pory udzielałam się na ovufriend i na bocianie, ale zainteresował mnie Wasz wątek. Przeczytałam pierwszych 350 stron, poznałam historię dziewczyn sprzed lat i postanawiam dołączyć. Pokrótce o mnie - II IVF, pierwszy transfer udany, ale zarodek przestał się rozwijać, ostatecznie diagnoza pustego jaja, ale po drodze było nawet podejrzenie serduszka, więc to tak pół na pól. Kolejne transfery 6 blastocyst - dupa, tzn dwa razy była próba zagnieżdżenia bo 6,7dpt "złapałam" betę między 1-2 , więc nie było magiczne <0,1. Z przeciwciał to mam tylko ATG ok 30 czyli w normie. Rozjechane mam trochę cytokiny, głównie Interleukina 10 jest za niska, reszta raczej ok, złe cytokiny stosunkowo nisko. Jestem po lekach equoral, azatripryna, metypred od dc Paśnika ale transfer ostatniej blastocysty (na żelaznym zestwie i przy dwóch intralipidach) też nieudany. Czekam na wynik MLR.
W między czasie przystępuję do kolejnego IVF, jestem na antykach.

I mam do Was pytanie - czy któraś z Was brała steryd (ja biorę encorton 10mg) w cyklu przed stymulacją? Czy miało to jakiś - pozytywny lub negatywny wplyw na stymulację?
Witaj Shooa. Rozgośc się . U nas jest mało dziewczyn po traswerze ale steryd to prawie każda bierze, ja też brałam 10mg. Więcej możesz poczytasz co kto i jak na naszym drugim wątku, zapraszamy do lektury a potem dyskusji :)
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/
 
Witaj Shooa. Rozgośc się . U nas jest mało dziewczyn po traswerze ale steryd to prawie każda bierze, ja też brałam 10mg. Więcej możesz poczytasz co kto i jak na naszym drugim wątku, zapraszamy do lektury a potem dyskusji :)
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-przebieg-ciazy.80388/
dzięki! ogarnę żeby wiedzieć kto co i jak, chociaż już rzuciłam okiem parę stron wstecz ;) widzę, że (auto)ironia i żarciki sytuacyjne na porządku dziennym ;) moje klimaty
 
reklama
Witam się poniedziałkowo :D

Nafoczka - Wikuś to cud, miód i orzeszki [emoji173] [emoji170]
dzięki! ogarnę żeby wiedzieć kto co i jak, chociaż już rzuciłam okiem parę stron wstecz ;) widzę, że (auto)ironia i żarciki sytuacyjne na porządku dziennym ;) moje klimaty
Noo to dobrze trafiłaś, witaj Siostro [emoji23]

Gabiś weno idź skonsultuj to z innym lekarzem :) wg mnie niedokładne pomiary masz [emoji8]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry