reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie dziewczyny

Gabiś - przykro mi, że ten lekarz tak Cię potraktował :( Nie rozumiem tego jak można się zachować w takiej sytuacji :( Jeszcze te walenie w brzuch, przecież wystarczyłoby jakbyś czekoladę zjadla. Dzis jest nowy dzień, u mnie świeci słońce. To jest słońce zwiastujace dobre wiadomości dla Ciebie :) Bardzo mocno trzymam kciuki i czekam na info. Trzymaj się, powodzenia

fondie - czym się różni badanie prenatalne od polowkowych? Tylko się nie śmiej, bo ja jestem nowicjusz w tej materii ;)

Witam nowa koleżankę

Miłego dnia girlsy :)
 
reklama
Witam wszystkie Forumowiczki!

Jestem tutaj nowa - pisze od kilku dni na forum w temacie ciąża po poronieniu. Jestem po dwóch poronieniach oba na przełomie 7 i 8 t.c. Nie mam jeszcze dzieci niestety :( Robiłam badania na własną rękę (w sensie zasugerowane przez lekarza) i mam do Was pytanie. Czy jest wśród Was osoba, u której wykluczono chorobę tarczycy, zaspół antyfosfolipidowy, mutacji Leiden, MTHFR, miała badania genetyczne, które wyszły pozytywnie, ma hormony w normie, a jedyne co może niepokoić to zbyt wysoki poziom homocysteiny? Fakt, teraz już ją zbiłam, ale była wysoka.....
 
Agatush
Witaj .
Tutaj raczej każdej coś dolega z teych badań które wymieniłaś .
Dziewczyny na tym forum robią o wiele więcej jeszcze badań i zawsze jest coś ....
Jaki miałaś poziom homocysteiny??
 
Jeżeli chodzi o kobiety starające się o dziecko poziom homocysteiny powinien być jeszcze niższy .
Jak po suplementacji metylami zbiłam do 5,6 ..

A jakie preparaty stosowałaś? I ile czasu zajęło Ci zbicie? Ja dawno nie robiłam badań - ostatnie z czerwca. Chcę iść teraz na badanie i sprawdzić czy nie udało mi sie jeszcze zbić. Cały czas przyjmuję leki.
 
A jakie preparaty stosowałaś? I ile czasu zajęło Ci zbicie? Ja dawno nie robiłam badań - ostatnie z czerwca. Chcę iść teraz na badanie i sprawdzić czy nie udało mi sie jeszcze zbić. Cały czas przyjmuję leki.
Przyjmowałam tak jak wszystkie dziewczyny
Metylowany kwas foliowy
Matylowane b6. b12
Wcześniej brałam zastrzyki z b12 ponieważ miałam duży niedobór tej witaminy .
 
reklama
hej :)
Witaj agatush, my wszystkie na zbicie homocysteiny stosujemy witaminy metylowe: b9, b6, b12 lub modulatory homocysteiny. Ja badałam w lipcu i miałam 11, ile teraz mam nie wiem, ale caly czas suplementuje wyżej wymienione witaminy
 
Do góry