reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Sama się zastanawiam biorę witaminy prawie dwa miesiące do tej pory nie miałam żadnej wysypki wczoraj jednak oprócz Femibion 1 , D3, Kwasu Omega 3, B6 i B9 wzięłam jeszcze witaminy B-complex , które zalecił Malina. Zwiększyłam dawkę b 6 na 2x1 . Drugi dzień biorę colostrum . Może czegoś jest za dużo .? Bądź tu mądry tak źle tak nie dobrze.o_O
 
Asia zazdraszczamy śniegu dobrze że mój młody nie widział bo do przedszkola nie chciałby pójść.

Marzycielka Adus to synek czy Adrianna córeczka??

Czasem też zastanawiam się skąd mam bóle żołądka i mega pryszcze na brodzie w życiu tak krostata nie byłam.
 
Asia zazdraszczamy śniegu dobrze że mój młody nie widział bo do przedszkola nie chciałby pójść.

Marzycielka Adus to synek czy Adrianna córeczka??

Czasem też zastanawiam się skąd mam bóle żołądka i mega pryszcze na brodzie w życiu tak krostata nie byłam.
Beatka u Ciebie nie popruszyło? A jak samopoczucie? :D
 
Dziewczyny pomozecie z interpretacja przeciwcial?
1478523250-jeiplx.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie wiem nawet co to za przeciwciala. ale masz w normie, czyli ich nie masz, czyli pewnie dobrze.
 
homocysteine niby tez mam w normie i myslalam ze jest ok ale jak dla starajacych sie to za wysoka mam ( wg dziewczyn ) bo u immunologa jeszcze nie bylam.( czekam na powtorzenie nk.)
 
A tak, bo z homocysteina tak jest. ale przeciwciala, to są raczej albo aktywne, albo nie. i wg norm sie sprawdza.
chyba ze sie myle, dziewczyny?

Fondie, strawbelki chyba juz nie ma na forum.. tak, w udo mozna i to chyba sie robi po zewnetrznej stronie uda.
 
reklama
Do góry