reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam się kochane wieczorową porą

Lamia jeszcze raz gratulacje
Asia i tobie również gratulacje
Same tu u nas ostatnio dobre nowiny ciążowe napawa i to mnie optymizmem

Czajak wizyta 14 grudnia. Ja homocysteine robię sama co pół roku tak mi genetyk kazała więc tego sie trzymam. Ja biorę colostrum i dziś kupiłam tą pregne tam jest zelazo jod wit d strawberka mi tu dobrze argumentowała dlaczego pregna. Pytałam o colostrum maline to powiedział że jak chcę to prosze to woda swiecona jak fondi pisała to biorę co mi tam .
Co do tych moich problemów z sercem klientka mi powiedziała ze potasu mi moze brak więc kupiłam sok z pomidorów piję dziennie i jest poprawa może trafiła w 10 popije tydzień i zobaczę może zbadam jeszcze ten potas
To chyba dokończenie to colostrum bo kiedyś kupiłam i zjadłam tylko parę tabletek. a ja femibion 1 jeszcze bo tam są Wit. B i d tez jest a jaka masz mutacje? nie cierpię brać leków dlatego boje się ze z tymi witaminami tez można przesadzić ja nawa przeciwbólowych nigdy nie łykać jak mnie coś bóli . ... tak już mam wole jedzeniem uzupelnic:) oj jeszcze miesiąc juz odliczam dni mam nadzieje ze w grudniu będą dobre wiadomości :)
 
reklama
Nafoczko .
Syn na schwał !!!
A ubranko chyba o formułowej Beatki .
Też super !
Sus akurat to nie od Beti ale to bez znaczenia bo liczy sie najmniejszy gest. Potwierdzam tez była od niej caaala paka :*
Kiedyś jeszcze jak byłam staraczka to sie tak symbolicznie "odwdzieczalam" dziewczynom ze starej gwardii i to wraca do Wikusia :)
Nafoczko dziekuje za te zdjecia. Motywujesz mnie, zebym nie rezygnowala z marzenia o rodzenstwie dla mojego synka:-*

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Marzycielko nawet nie wiesz jak trudna to była droga. U nas wyjątkowo to było skomplikowane i samej mi do tej pory w głowie się to nie mieści ale wszystko mam wynagrodzone a Wikus cóż.... delektuje się kazda chwila z nim ♡ i UBUSTWIAM ♡
 
Do góry