reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Daktyl - witam Cie i tule mocno zarazem. Porzeczka, Avita i Was tez. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic co przezylyscie. Taki bol, jestescie silne babki ze udalo Wam sie podniesc. Swiatelka dla Waszych dzieciatek (*)

Kitki kochana dziękuję

Dziewczyny dzwoniłam do lekarza mojego co robił mi konizacje szyjki aby zapytać o wyniki histopatologiczne są dobre wszystkie zmiany usunięte na granicy cięcia Boże dziewczyny jak się cieszę, moze będę jeszcze miała dzieci co za piękna wiadomość

Lamia kochana cieszę się razem z tobą
 
Duzo tu dobrych fluidow:) Gratulacje. Dorisku, a ja zazdroszcze Ci Olisia;) Mysle sobie, ze nawet jesli zajde w ciaze to ona juz nie bedzie tak przyjemna jak dwie pierwsze. Najfajniej byloby dostac bobaska cheile po zrobieniu pozytywnego testu:) Ten cykl odpuszczam bo kmaz wyjezdza w dni plodne:) Ale czuje ze wrocilam z dalekiej podrozy po ostatniej stracie rok temu i jestem dobrej mysli. Tylko tak jak czytam Fondie, to jak przezywa to wszystko to tak sobie mysle, ze ta ilosc stresu jest ogromba i odbiera cala radosc. Ale chyba taki juz nasz los...
 
Doris OM była 14 września, dni płodne pod koniec mi wychodzą września, więc podejrzewam że na początku października zagniezdzil się zarodek czyli jakieś 14 dni od zagnieżdzenia, ale to wszystko baaardzo śliskie.
 
reklama
Do góry