reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczko chłopak zuch piękny :-)
Dziewczyny trochę prywaty w poniedziałek tsh 4, anty tpo anty tg w normie dziś powtórzyłam bo nie robiłam ft4 a w poniedziałek endokrynolog ale przez 5 dni brałam inofem bo mam w domu i wyniki tsh 2,28 ft4 19,28 norma do 22
Co wy na to czy to inofem zadziałał czy to tsh tak skacze czy to szczepienia tak zadziałały może któraś coś wie? Miała tak?
 
Ok znalazłam na pewno na nie mam tak wysokiego pulsu :) jest to bardzo noziutko koło sklepienia lonowego i minimalnie wyżej od miesjca bulgotanie więc moja dzidzia na 90%żyje:)
Byle vy tylko zdrowe było aż buzia mi się cieszy:)

Paula i ktkolwiek ja już zawsze będę polecać maline szkoda czasu na inne pierdoly:)
 
mickey ściskam
Nafoczka śliczny dzidziuś
Czy któraś może jedzie w poniedziałek do Maliny ?
Ponawiam pytanie czy możecie napisać jak wygląda pierwsza wizyta u Maliny.?
Chyba łapie nas jakieś przeziębienie mnie boli trochę gardło.
 
reklama
Do góry