reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ja mam A rh+ a maz 0 rh+
nie wiem skad to . Nawet jakbym ja miala a a maz b to moze do tych pdgrup da sie cos wytworzyc ale do grupy 0 chyba nie da sie bo ona moze byc przetoczona kazdemu wiec nie zrozumiale todla mnie troszke.
chyba ze zaplodnili mnie kosmici to nawet ma sens bo moj m ponoc mial slabe nasienie hahaah
To ja ci sprzedam lepszy patent. Mój M. ma grupę krwi... mojej mamy :p nie swojej

Ps a to nie szczepilas się limfocytami męża?
 
reklama
Fondi mnie się wydaje że ten combas pozytywny bo szczepilas sie limfocytami dawcy
Byłam na badaniu bolało ja cholera ale do wytrzymania pani od kolposkopi powiedziała ze mam co najwyżej cin 1 i że cytologa poniosło oby miała racje pobrano probki i wysyłają do histopatologi także czekam i co ciekawe powiedziała że mam nadżerke małą jak to możliwe powiedzcie mi ze ja chodzę do ginekologa od 4 lat raz na 2 miesiace i kuz... nikt nie wiedział nadżerki Boże jak sam człowiek nie dopilnuje to rzaden lekarz się nie pochyli nad Tobą
Dziękuję wam za wsparcie poranne jesteście kochane
 
A Fondie nie nie miałam czegoś takiego, nawet takiego badania chyba nie miałam...
Trochę mam.zalamke organizm zaczyna się.buntowac... Wyniki krwi nie za fajne,mocz nie zaciekawy... Tsh znowu wzrosło chodź było 1,1 a tetaz 2,46... Aaaaaa nie lubię robić badań ;(
 
1472578139327.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472578139327.jpg
    1472578139327.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 382
reklama
Do góry