reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja tez drugie ja jestem taka sama już się konsultacje ze wszystkimi i każdy mówi ze malinowski super. Ale ja też chcę już bo od 8 miesięcy żyje tylko tym. W łodzi jestem dlatego ze szybki termin bo w krakowie dopiero na wrzesień a jesteśmy z okolic i teraz cały czas myślę czy dobrze zrobiłam bo w krakowie mam taką fajna lekarka mogę zawsze do nie zadzwonić i z nią porozmawiać tylko ten co w krakowie szczepienia to nie ginekolog tylko hematologia. Ogólnie to już zaczęliśmy tu więc muszę się czegoś trzymac

Ja miałam te same myśli na początku szczepień a też miałam wybór pomiędzy M. a Sachą ale tak jak Ci mówiłam,nie żałuję choć z dojazdami miałabym o niebo bliżej
Zobaczysz,wszystko wyklaruje Ci się po wizycie na której będziesz miała wyniki badań (bo zlecił,nie?) i będzie wiadomo,co się dzieje w organizmie
spokojnie,jesteś w dobrych rękach :)
a za 2 tyg.się spotkamy :)
 
reklama
Całą drogę was szukałam bo ja pierwszy raz na forum i nie mogłam tego ogarnac:) juz tez kojarzę. Byłam taka zła o ta szczepionkę ze następnym razem to sobie to sama zrobie:)
Ja miałam te same myśli na początku szczepień a też miałam wybór pomiędzy M. a Sachą ale tak jak Ci mówiłam,nie żałuję choć z dojazdami miałabym o niebo bliżej
Zobaczysz,wszystko wyklaruje Ci się po wizycie na której będziesz miała wyniki badań (bo zlecił,nie?) i będzie wiadomo,co się dzieje w organizmie
spokojnie,jesteś w dobrych rękach :)
a za 2 tyg.się spotkamy :)
Tak zlecił jestem straszny nerwus.... oby juz tam nic nie wyszło gorzej. Dzwoniłam w tamtym tygodniu na recepcję żeby sobie z środy na poniedziałek zmienić termin bo nam bardziej pasował to mi powiedziały ze maja zamknięte bo jest remont. I tak się dzisiaj z mężem śmiałam ze chyba urlop a nie remont bo żadnych zmian nie zauwazylam:)
 
Nie Fondie to nie ta,teraz jakaś taka nieogarnięta,nieuczesana ..(nie będę dokładnie opisywać bo nie da rady tego zobrazować :)pierwszy raz ją tam widzę,może dali kogoś na zastępstwa urlopowe ale cholera mogłyby się troszkę postarać ale wiadomo,co je to obchodzi
 
Nie Fondie to nie ta,teraz jakaś taka nieogarnięta,nieuczesana ..(nie będę dokładnie opisywać bo nie da rady tego zobrazować :)pierwszy raz ją tam widzę,może dali kogoś na zastępstwa urlopowe ale cholera mogłyby się troszkę postarać ale wiadomo,co je to obchodzi
Mój mąż mówił mi ze ona pomagała przy pobieraniu krwi rano podawała strzykawki a ona tez przyniosła szczepionki możliwe ze oni na urlopie a ta pewnie pierwszy raz to robiła bo była taka zdenerwowana. A malinowski na urlopie bo ostatnio słyszałam jak one mówiły ze go nie będzie to one pewnie też poszły. I zła jestem bo musze do tego szpitala jechać a on na urlopie miałam nadzieję że będzie bo boje się ze coś mi zrobią ja mam zawsze czarna wizje
 
Mój mąż mówił mi ze ona pomagała przy pobieraniu krwi rano podawała strzykawki a ona tez przyniosła szczepionki możliwe ze oni na urlopie a ta pewnie pierwszy raz to robiła bo była taka zdenerwowana. A malinowski na urlopie bo ostatnio słyszałam jak one mówiły ze go nie będzie to one pewnie też poszły. I zła jestem bo musze do tego szpitala jechać a on na urlopie miałam nadzieję że będzie bo boje się ze coś mi zrobią ja mam zawsze czarna wizje

Aha,to do Łodzi jedziesz na tą histeroskopię?
mi się pytał,czy mam u siebie gdzie zrobić..nie bój się,zazwyczaj jest diagnostyczna i nie boli nic..
 
Mówił mi ze mogę w krakowie ale woli żebym była tutaj wiesz może jak to u niego to mnie jakoś dobrze będą traktować myślałam że on będzie a tu chyba nic z tego. Ogólnie to mi wszystko jedno bo mamy ciocie obok szpitala mieszka i mąż będzie u niej spał wiec spoko bo ja jestem taki nerwus ze będzie musiał ze mną siedzieć cały dzień:) bo pewnie będę ryczec
 
reklama
Arluska nawet nie strasz ze histero nie zrobię 28 września chyba się wscieknę jestem taka poddenerwowana zechyba nie zasnę a spałam tyle co nic. Ja mam takie gule dziś 4 po każdej stronie az je widać a twarde i bolace ze hej aż boje się jak będzie jutro
 
Do góry