reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny.
Ile tu się działo jak mnie nie było:)
Foundi...gratuluję i trzymam kciuki:)
Zdjęcia maluszków extra:) Nacieszamy oko;)
Pozdrawiam całą resztę.
I witam nowe dziewczyny.
 
Witajcie dziewczyny

Dziękuję i jakbyś mi mogła podać dokładną nazwę badania, bo w laboratoriach za bardzo nie wiedzą o co mi chodzi, a badań HLA jest ileś tam różnych. A myślę, że jak z moim m jesteśmy w jakimś stopniu spokrewnieni, to może dobrze byłoby zrobić to badanie.

Mój mąż miał badanie: wyniki typowania HLA.
Ja miałam badanie: wyniki typowania KIR.
Badanie zostało wykonane metodą genetyczną.
Na podstawie tych badań lekarz powiedział, że mąż może być dawcą do szczepień.

Edit: badania zostały wykonane w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, Zakład Immunologi Klinicznej, Pracownia Typowania Tkankowego, ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków.

nafoczka, Doris - śliczne chłopaki :)
 
Ostatnia edycja:
Fondi kochana cieszę się ze wszystko ok nie wiem czy wczoraj pisałam

Dziś przyszly mi witaminki z iher a zastanawiałam w sobotę jestem zadowolona opłata celna 17 zł przesyłka dhl tak polecam dla zainteresowanych
 
Hehehe zgłaszam się.... Jestem nieprzygotowana ;) narazie mój brzusio jeszcze taki tluszczykowy aniżeli ciążowy.. Ale jak urośnie piłka to pokaże ;)
 
Dziewczyny nie meczmy Strawbelki, napewno przesyła ciążowe fluidki, ale może nie chce i to nie ze względu na was....
Ja jak już pisałam po cześći rozumiem... Jest jakiś strach przynajmniej u mnie no mowie wam koleżanka obok gadu gadu a ja się nie przyznalam.... ona nie pytała bo wyglądam jakbym przytyla..
Wszyscy mówią dziewczyna ciesz się, przecież to nie wstyd a to nie chodzi o wstyd o jakichś nieuzasadniony lek...
 
reklama
Ja już po wizycie. Zaspalam :( tak mi sie dobrze spalo po tej grypie zoladkowej ze ledwie zdążyłam. Z dzidzia wszystko dobrze. Ładnie sobie rośnie. Lozysko pomału przesuwa sie do góry. Ale jeszcze częściowa zasłania ujście macicy. Wiec dalej mam leżeć. Coreczka była ze mną na USG i powiedziała dr ze to nie dziecko tylko kot bo ma ogon! :D
Dr mnie trochę zaskoczył bo powiedział ze nie muszę robić USG polowkowego. Powiem Wam ze mnie trochę zaskoczył. Bo byłam pewna ze karze mi iść. I teraz zgłupiałam. Ale jednAK chyba pójdę na to USG.
 
Do góry