reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
chyb sklad jest taki sam. dziwne jest to, że w femibionie natal same witaminy z grupy b sa i badz czlowieku madry. Kwiatuszku co na twoim jest napisane?
 
Fondie kochana mega gratuluje serduszka;) powiem Tobie ze ja na pierwszej wizycie z widokiem serduszka niedowiedzialam sie ile bije...cos w tym jest i tez slyszalam ze na poczatku wolniej bije potem osiaga twn stan 140-170 uderzen...
Co do pecherzyka ja na usg tez niemam pieknego regularnego ksztaltu wiec prosze sie nie przejmowac jak Pani doktor mowi ze jest ok to jest;)
Trzymam kciuki za dalsze wizyty i same dobre wiesci;)

Nafoczka i Doeis co moge powiedziec maludy do wycalowania[emoji4][emoji38]
 
Nafoczka Wikuś chyba troszku do mamusi podobny ;)

Dorisku piękny uśmiech Olisia [emoji173]

Tolusia dziękuję za przepisy, niech Ci Bozia w zdrowych dzieciach wynagrodzi [emoji8]

Strawbusia już nie bądź taka, pokazuj bebzonik, muszę zmacać ekran telefonu i złapać fluidki [emoji6]

Suska buziaki dla Ciebie, byłam w Kazimierzu i bardzo mi się w nim podobało, bardzo klimatyczne miasteczko :) postaram się tam wybrać jak będzie już kolorowa jesień, będę podziwiać lasy [emoji7]

Fondie gratuluję serdusia :)

Bea buziak dla Ciebie oraz buziaki dla wszystkich starających, oczekujących i rozpakowanych, oby wszystkim nam starczyło sił [emoji8]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Dziękuję Dziewczęta kochane, Oliś przesyła Wam buziaki [emoji8]

Sus, w co to znaczy grubsza sprawa? Strawbelka ma rację!!!!

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Dorisku
Grubsza sprawa ..to grubsza sprawa .
Łatwiej chyba pokazać fotke brzuszka Strawbelki niż mnie zmajstrować dziecko .:)
Edit
W tym przypadku chyba będzie łatwiej mnie zmajstrować dziecko hehehe. ;)
 
reklama
Dziękujemy ciocie ♡♡♡
Ten cudowny, śliczny, uśmiechnięty itp itd. Szkrabus daje wieczorami piękne koncerty, zapraszam :D :D :D i uwielbia jak się go przy tym nosi hihii

PS dlatego Czarna widziałaś tylko ta ładniejsza cześć rodziny :p
 
Do góry