reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Riri to leż jak najczęściej.Wiesz ja bym pojechała sprawdzić na IP,ale to ja.Mnie jak coś bolało w obrębie brzucha albo mała za bardzo kopała leciałam na IP dla własnego spokoju.
 
Ja nie chcę Cię straszyć każdy robi tak jak uważa .Szpital jest po to żeby spać spokojnie,a my mamy po przejściach potrzebujemy go bardzo .Oby te bóle przeszły tego Ci życzę.Odpoczywaj.
 
Riri, leż i odpoczywaj, pilnuj ludzika, on ma się urodzić, trzymam za was kciuki. Jak się niepokoisz posłuchaj Magdy i lećcie na IP.

Wróciłam od lekarza. Stan zapalny, dobrze czułam. Pół apteki przypisał. Jednak dziewczyny jest plus. Przeszłam wielu lekarzy i mogę gościa polecić. Prywata, choć leki na NFZ. Mimo to tani, a niezwykle rzeczowy. Zna się na poronieniach i zajmuje się niepłodnością. Ciepły i rozsądny gość. Wciąż jestem pod wrażeniem. Wizyta z dnia na dzień a to też cenne. Nie rezygnuję z Milewicza. Jednak jestem ciekawa jakie leki włącza dzisiejszy gin, więc zostanę i będę królikiem. Dla tych co chcą spróbować Aleja Pokoju 29a Pan Rafał Ufnalewicz - świetne nazwisko :) Można się rejestrować internetowo. Rzadko to robię, ale polecam tego gościa.

A i oczywiście ze starań nici, bo 3 antybiotyki w tym metronidazol. Możliwe, że dłużej to potrwa, więc nie tylko z wyboru odpadam ze starań. Powodzenia dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam dziewczyny, jasne że przecież to nie żarty narazie jest spokój jak wypoczywam więcej...Destino ja też bralam metronidazol, klabax i padalam na twarz po tym Boże jakie to było ohydne kiepsko się czułam po tym...No i tak bez staranek... Ja też miałam zakaz..
 
reklama
Witam.

Dziewczyny mam pytanie czy badalyscie w ciazy krzepliwosc krwi ze w razie czego zwiekszalo sie dawke Clexanu?
Ktos mi pisal o czynniku X (dziesiatym) czy moze ddimery? Czy jakos tak?
 
Do góry