reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

avita zadzwon do gynemedu i zapytaj o konsultacje(zeby panie zapytaly) czy ci nie zaszkodzi wczesniej encorton i tyle najwyzej nie dostaniesz odpowiedzi i juz:) tyle kasy tam zostawilysmy ze masz praw o takie rzeczy pytac a i tak cie nikt nie zapamieta;)
 
reklama
Jestem z tej starej gwardii jak to zwykliśmy nazywać...
Alusia czuje się jak matka chrzestna bo ostatnie kreski przeżywałam z tobą ;D

Fondie jasne ze mogę :) tylko są mega terminy. W Tarnowie jest lepszy sprzęt i taniej bo sam dok. dyktuje warunki a przyjmuje w centrum diagnostyki klinicznej, a Kraków to niestety cena bo klinika mu narzuca (z tego co wiem) jest w klinice macierzyństwo

A moja mała "fabryka" działa dosłownie pełna piersią :D to tak cieszy (jak juz bolec przestanie)
 
Dorisku
Gratuluje Kochana. Twoj cud juz przy Tobie. Ucaluj Olisia ode mnie :-* a jak Ty sie czujesz?

Witam Was w ta upalna sobote :-D
 
no wlasnie cholera ja potrzebuje tylko monitoringu a nie przejscia przez leczenie nieplodnosci pewnie na sam.monitoring i stymulacje nie da sie isc wiec chyba wogole.odpuszcze i probuje naturalnie tylko szkoda mi mojego m , ze pewnie z pol roku bedzie na sterydzie zanim zajde i pewnie doszczepiania beda ja poerdziele przeciez jeszcze ktos mi musi ciaze prowadzic ...aaaaa chyba pojde do spiacego milewicza ale tyle sie uplacze przy nim ze nie wiem czy nie na moje sily albonwroce do konowala mojego.lekarza ....bo juz mi sie pomysly koncza a ja czuje ze miesiaczka dzis nadejdzie i w poniedzialek clo powinnam zaczac brac a ja nie mam.lekarza :/ hit!!!
 
O widzisz Bea ja za pierwszą zapłaciłam 100, za kolejne 80 a za monitoring 40, 250 droznosc SONO.. użyj swoich wdziękow :p

A mówiłam wam zw przyszła do mnie położna sprawdzić jak się mam :D chyba DOBRZE mnie zapamiętała :) zresztą inni chyba tez bo jak mówią "to poród z sali jedynki" to od razu wydaje mi się ze wiedzą o co chodziło :D

Moj M. brał Androvit i salfazin :)
 
Ostatnia edycja:
Motylek, podaj konkretne liczby w wyniku męża. Czasem piszą ze to asthenoteratozoospermia jak jest tylko ciut ponizej normy a i tak jest dobrze.
Jak skończycie opakowanie FertilMan plus to kupcie Profertil. Każdy gin tu dziewczynom polecał ze to jest najlepsze. Moj tez brał wczesniej FertilMan i zmieniliśmy. A wyniki moj M miał traaaaagiczne ale moj gin uspakaja ze spokojnie suplementem i odżywianiem dobrym, ruchem można w ciagu kilku miesięcy ta sytuacje naprawić. Wiec jestem dobrej myśli.
 
Witajcie dziewczyny

Enya super, że się odezwałaś, przeczytałam twoja historię, dziękuję za wątek.

Gorace pozdrowienia dla świeżych Mamusiek Doris, Nafoczki i ich dzieciaczków.

Agnieszka, czas u ciebie goni, dopiero był 16 tydz a już 27 się kończy :) Tak trzymaj

Burczuś, napisz co dalej z Tobą i maleństwem?

Alusia, gratuluję. Zawsze jakoś ściśnie serce jak ktoś pisze, że są II kreski, jednak bardzo się cieszę i trzymam kciuki. Może wezmę z ciebie przykład w tym miesiącu :)

Susana, wciąż noszę Cię w sercu :*

Motylku mój mąż ma podobna diagnozę, a lekarz mówi, że jest w porzadku i dał tylko witaminki, głowa do góry i marsz do lekarza jak to mówią dziewczyny :D

Paula u mnie też test był bieluśki i @ dziwna bo 2 dniowa, nowy cykl, nowe nadzieje :)

Fondi, Milewicz nie zawsze zasypia. U mnie pierwszą wizytę przespał, a na kolejnej był dziarski. Po prostu postaraj się przychodzić na wcześniejsze godziny, choć to u niego zakrawa o cud. Ale ostatnio byliśmy przed 21 i było ok. Jak przez najbliższy czas nie zajdę, to też pójdę na monit.

Lumia pisz co u Ciebie i co z kawą na rynku?

U mnie jak nie urok to sraczka. Rozchorowałam się, nie mogę oddychać, a lekarz mówi, ze to wirusówka. Trochę mi przykro, że się nie udaje zajść ale u mnie to nie takie proste. Pożyjemy zobaczymy
 
Hej
Mojego Małego mężczyzna zabrali na badania juz godzinę temu, a ja tak tęsknię za nim. Pewnie go tam kłuja i męczą a on płacze.


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
destino wlasnie wiem ze nie zawsze ale u mnei zawsze i tak mi szkoda ze tani lekarz dobry nawet bardzo a ja z placzem wychodzilam od niego ! no i nie wiem jak on na moja stymulacje sie zapatrzy i za brak badania chromatyny u m mojego. bo tak naprawde mamy wszystkie badania zrobione ktore mi zlecil bez chromatyny i badanie na celiaklie + oczywiscie milion innych i jak mu powiem, że chce nagle stymulacje moze krzywo patrzec ;/ a clo powinnam miec chyba w poniedzialek juz!
a przybycien wiem, że na nafoczce dal od raz stymulacje

przybycien odpada jest na szkoleniu do 10 lipca;/ fuck...szukam dalej
 
Ostatnia edycja:
Do góry