reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka byłam z grupą Św. Rity i tym razem też do nich dołączam. Dziewczyny u Was też tak duszno ? Aż mi niedobrze z tej pogody.@ pojawiło się zabarwienie śluzu i dalej nic - już świruję.

Paula jest powiedzenia : " Dobry koń to i po błocie pójdzie " :p heh powodzenia :D
Beatka, a moze to nie @;)
Moze brzuszek od Nafoczki przejelas i newet nie wiesz;)
 
reklama
Czytam was czytam lecz weny na pisanie brak .:(
Lamia
Dziękuję że pytasz .
Fizycznie jest coraz lepiej .
Krwawienie coraz mniejsze i piersi też .
Psychicznie małymi kroczkami do przodu .Wiem że z upływem dni i tygodni będzie coraz lepiej .
Czasami już na chwilę przestaję myśleć o moim synku ibo tym co mnie spotkało .Ile bbólu l cierpienia .
Czas leczy rany .
Więc mam nadzieję że i moje uleczy .

Może tyle wam dodam nadziei że mnie leczenie pomogło i gdyby nie trisomia to ciąża by była donoszona .
Dziewczyny głowa do góry .
Każda z was znajdzie sposób na siebie i leki dla siebie .Mocno w to wierzę .
Całuję
 
Dziewczyny czy na mocne bóle w ciąży w 16 tyg mogłam łyknac nospe.... Jak mnie wzięło, całe podbrzusze i krzyż teraz puszcza.. Ale martwię się że lyknalem ta nospe.
 
Witajcie, ja w taką pogodę i chora. Kolega z pracy, totalny egoista ciągle włącza klime w pracy, chyba ma andropauze?! Jest nas czworo w pokoju 3 dziewczyny i jeden stary, egoistyczny kawaler! My otwieramy okno, on zamyka i włącza klime, my otwieramy okno a on znowu zamyka! I takim oto sposobem, przez głupiego młotka jestem chora, katar zatoki i ucho, bo klima ustawiona jest centralnie na moje biurko. Prośby, krzyki do niego nie trafiają, bo jest starym pierdzącym, egoistą!!! Do tego opieprza się w pracy i uważa się na niewiadomo kogo, mimo, że jest obleśny i mdły!!! No to się wyżaliłam!

Sylwia, jesteś silną kobietą, dajesz radę! Mam nadzieję, że zmieniłaś zdanie, co do przyszłości i po jakimś czasie znów będziesz walczyć. Wiem, że Adaś zawsze zostanie w Twoim sercu, tak samo jak u mnie mój Staś.

Ja narazie odpuszczam ze staraniami co nie zmienia faktu, że jak odpoczne i poukladam sobie w głowie to do nich wrócimy. Narazie chcę zmienić myślenie, trochę odsapnąć, bo ten stres mnie wykańcza:(
 
Witajcie, ja w taką pogodę i chora. Kolega z pracy, totalny egoista ciągle włącza klime w pracy, chyba ma andropauze?! Jest nas czworo w pokoju 3 dziewczyny i jeden stary, egoistyczny kawaler! My otwieramy okno, on zamyka i włącza klime, my otwieramy okno a on znowu zamyka! I takim oto sposobem, przez głupiego młotka jestem chora, katar zatoki i ucho, bo klima ustawiona jest centralnie na moje biurko. Prośby, krzyki do niego nie trafiają, bo jest starym pierdzącym, egoistą!!! Do tego opieprza się w pracy i uważa się na niewiadomo kogo, mimo, że jest obleśny i mdły!!! No to się wyżaliłam!

Sylwia, jesteś silną kobietą, dajesz radę! Mam nadzieję, że zmieniłaś zdanie, co do przyszłości i po jakimś czasie znów będziesz walczyć. Wiem, że Adaś zawsze zostanie w Twoim sercu, tak samo jak u mnie mój Staś.

Ja narazie odpuszczam ze staraniami co nie zmienia faktu, że jak odpoczne i poukladam sobie w głowie to do nich wrócimy. Narazie chcę zmienić myślenie, trochę odsapnąć, bo ten stres mnie wykańcza:(
Ja bym mu wrzucila jakas tabletke na przeczyszczenie do napoju, hihi:p
 
reklama
Dziewczyny czy na mocne bóle w ciąży w 16 tyg mogłam łyknac nospe.... Jak mnie wzięło, całe podbrzusze i krzyż teraz puszcza.. Ale martwię się że lyknalem ta nospe.
Riri a konsultowałaś te bóle z lekarzem? Skoro są tak silne to może warto to sprawdzić. Ja przez dwie donoszone ciąże nie miałam żadnych bóli. Nie chcę Cię naprawdę straszyć, ale ja na Twoim miejscu sprawdziłabym jaka jest przyczyna bólu o ile tego już nie skonsultowalas.
 
Do góry