reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej
Witam się i ja.ze szpitala jeszcze oczywiście. Oliś jest przesłodki. Ja mam problem z pokarmem jeszcze po Cc i dopadły mnie mega bóle głowy (zespół popunkcyjny). Za szybko wstałam wczoraj ale na sali mamy laskę przrwrazliwioną na punkcie temperatury. Stale zamyka okna i drzwi (na dworze jest 28 stopni), w sali ponad 30 a ona mówi ze jej chłodno, chodzi w szlafroku z długim rękawem bo jest wrażliwa na przeciągi. Ja wczoraj ok 19 to już byłam tak mokra jakbym.wyszla spod prysznica razem z głową.
Wstałam się kąpać ok 20 i mam efekt bólowy.
Jutro jak wszystkie badania będą dobre u Malucha to wychodzimy do domu.
Jak juz będę w domu to opiszę Wam Cc :-D
Buziaki dla Was

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Bea25ta dzięki za dobre słowo ;) w wielkim skrócie... Jestem z tej starej gwardii jak to zwykliśmy nazywać... :) historia długo zawiła... Spis wydarzeń: 3 poronienia, rezygnacja desperacja... problem z zajściem, znowu rezygnacja... w końcu sie udało - szczęśliwa ciaza i szczęśliwy syn urodzony w lipcu 2015 :) mega szczęście!!! ... dziś 6tc z zaskoczenia... Dalej scenariusz juz życie napisze...

Dziewczyny swietnie rozumiem te dni kiedy nie ma sie ochoty wyjsć nawet z łóżka, kiedy łzy same cisną sie do oczu i ryczysz na ulicy, w parku, w kościele... znam tez lek, strach o każdy dzień po pozytywnym teście... Ale wierze tez w CUDA bo sama juz taki mam ;) mam wielka wiarę w to ze kolejny raz uda sie pokonać genetykę, immunologii i wszystkie inne dziadostwa które w sobie mam... Mam WIARĘ i NADZIEJE, ze dzięki lekom uda sie! tylko tyle mogę zrobić...
Sciskam Was wszystkie na rożnych etapach swoich zmagań o swój własny CUD!!!
 
Sus ja myślami jestem z Tobą. Dobrze że się odzywasz do nas. :) masz rację czas leczy rany oby u Ciebie było to szybciej jak u mnie!!
Dziewczyny doradźcie mi czy leki włączyć od pozytywnego testu, czy o starań! Malina mi powiedział że od testu ale sama już nie wiem co robić :(
A tak mnie korci zrobienie testu tylko że jeszcze za wcześnie!!
 
avita ma medrol twioj maz wskazany? podobno moze obnizac mrl encorton ..ja nie kombinuje nie podaje wczesniej chociaz zawsze uwazalam,mże powinnam bo maz ma miec medrol steryd a jak podam znow sobie + jego medrol to wedlug mnie przesada z lekami..ja jednak go slucham. Boje za duzo immunoterapi szczepienia maz medrol i jeszcze jakbym encorton wczesniej-wydaje mi sie byc za duzo a wiem doskonale ze ostania ciaza to bylo wszystko na raz i dobrego skutku nie przyniosla.
 
Dziewczyny odebrałam wyniki męża ma asthenoteratozoospermia tyle ze wam powiem ze 2 dni przed badaniem pił piwa i kapie się w gorących kąpielą jest jakaś szansa na ciaze ? Wie ktoś może? :(
 
motylek kochana podaj mu profertil i wsio gorsze rzeczy sie zdarzaja jak zla chromatyna a i z nia sie donosi ciaze:)
 
agnieszka p uwazasz ze steryd od meza + encorton brany non stop plus szczepienia na raz to dobre rozwiazanie? ja uwazam tak jak ty ale nie kiedy mialas szczepienia.
nafoczka podasz mi numer do przybycienia?
kwiatuszek a ty kiedy mialas podany encorton?
w sumie wasza decyzja dziewczyny nie moja.
 
reklama
Dzięki Fondie. Mój m nie ma żadnych leków.
Fondie ja też mam problem z monitem. Zmieniłam teraz ginkę ale ona ciąle mi mõwi że mõj czas mija i po co mi jest malina. Zamiast siė starać zajść to ja marnuje czas u maliny.
To sië wkurzyłam i powiedziałam jej że przyszłam na monit a nie po leki i nie jestem robotem ktõry zachodzi i
roni w kółko.
W kolejnym cyklu też do nie pójde i zobacze jak będzie.

A ja tydzień po staraniach tydzień do paskudy @ a czuje się już jak balon!!

Alusia12 dziękujë Ci za tego posta, nadzieja że będzie CUD!!!
 
Do góry