reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susa, nie wiem czy to antybiotyk, bo się nie znam, ale bierzesz raz i po sprawie, a nie trujesz 7 dni. Jak lekarz dał, to mam nadzieję, że wie co robi, a w ciąży infekcje pęcherza są na porządku dziennym. Więc lepiej zrobić to porządnie, by nie wracało. Ten lek czyści też nerki i moczowody.
 
Witam dziewczyny humor mhhh kiepski delikatnie mówiąc.
Dziś jednak pojechałam upuścić trochę krwi nie wiem czy dobrze zrobilam ale cóż
Zrobiłan nk, parvovirus b19,ana,ana1 i 2 to miałam darmowe morfologie,crp, p/p antygenom łożyska i jajnikowe i tyle póki co dziś podzwonie w sprawie allo.
I czekam na wszystkie wyniki i do maliny.
Arluska jak u Ciebie dziś jesteś w Łodzi czekam na info u Ciebie .
Odnośnie infekcji współczuję wam ja odpukać nigdy nie miałam infekcji nie wiem nawet co to za ból biedne jesteście
 
Pozdrowienia dla brzuchatek i przyszłych szybko brzuchatek.

Czyli pozdrawiasz samą siebie :p

Ps Polska wygrała meczyk :-) :-) :-) :-)! Co za emocje

Ja myślałam ,że mecz koło 20 zazwyczaj o takiej porze był a tu niespodzianka wracam z ogniska i słyszę wynik 1-0 To musiało się dziać w Irl szkoda ,że mnie tam wczoraj nie było ;)

No Czarna tera to żeś mi przycukrowała .:-DNormalnie nie wiem co mam powiedzieć .Dziękuję bardzo
:p

Heh to ja moją oddam do Adopcji bo to świr i głupek muszę mieć mądrzejszego heh Bo też mi ktoś dowali ;)

Porzeczka po co robiłaś te badania jak Ci Malina może ich nie uwzględnić?? Będziesz musiała płacić podwójnie. Cieszę się w takich przypadkach ,że mam ograniczone zasoby kasy więc nie świruję z badaniami jak Wy. Bo pewnie też w laboratoriach zostawiałabym fortunę i do Maliny pewnie zapukałabym :p

U mnie po staraniach ,ale czuje że klapa będzie. Dziwny mam wykres - ale ja się i tak nie znam :p.

Skąd i jakiego zakupujecie tego wiesiołka?? Też chcę :D
Aaa i jeszcze jedno. Ktoś pisał,że po przebudzeniu zaraz mógł iść z powrotem do łóżka taki był bez energii- też tak mam. Coś na to bierzesz? To Ty Czarna to pisałaś?
 
porzeczka nie uzwgeldni ci tych badan tylko genetyke uwzglednia idz lepiej do dubra on uwzglednia badania
Możesz uwzgledni będę go przekonywać :-) :-) :-)
Jeśli nie mąż mnie udusi cóż jakoś to będzie siedzę juz na dupie i nic nie robię.
Avita a ty do kogo chodzisz dubr gdzie przyjmuje jakie sa o nim opinie mozesz coś więcej mi napisać?
 
reklama
Do góry