reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

My powtarzalismy tylko dwa testy i mlr. A i tak dostalam żelazny zestaw . Wszyscy twierdzą, że mutacje nie są powodem strat, tylko , że 90% z Nas je ma dziwnym trafem. Ja jak robiłam homocysteine to miała wynik 5,9 , a
nie bralam witamin b6 i b12. Brałam jedynie witaminy gdzie było 0,4 kwasu metylowego. Malina każe wszystkim jeść dużo zielonego , a ja od dziecka uwielbiałam zielenine. Formy metylowe to nic innego jak to co mamy w pożywieniu, a to co naturalne wchłania się najlepiej.
Wiosna, lato korzystajmy z tego co Bozia dała.
 
reklama
aga wiem ale rzygam juz tym zielonym. a i tak odstawiamy witaminy b jak zajdziemy w ciaze wiec chce te metyle zamowic chociaz na miesiac:) ja mialam 6.9 wiec troszke wyzej homocysteine. I buraki wpierniczam dzieki tobie hehe. W ogole gentyczka mi powiedziala, że w ciazy te zmetyle i tylko metyle ale zaufam malinie i odstawie:) ale czy to dobre formy w moim linku?
aga ja mam cos zle przeczucie do moich wynikow ale ciagle tli sie nadzieja, ż emoze juz niedlugo zaczne sie starac ale pewnie jeszcze doszczepianie bedzie. Colostrum tez mi sie skoncyzl dzis w dozie zamowilam dopiero i dlatego taka w goracej wodzie kapana bo chce od razu zakupic wszystko
 
Zupełnie jak jego właścicielka [emoji16] a jednak to prawda, że psy upodabniają się do właścicieli ;)
No Czarna tera to żeś mi przycukrowała .:-DNormalnie nie wiem co mam powiedzieć .Dziękuję bardzo
:p

Dziewczyny mam infekcję układu moczowego :(Kłuje mnie przy siusianiu jak diabli .:oops:Dzwoniła moja ginka i kazała jutro mocz zwykły i na posiew zrobić .W sobote latałam w kiecce za tyłek ledwo a zimno było .
Ginka Kazała jeszcze jutro wypić taką saszrtkę leku. Monural czy coś takiego .Wszystko się mnie czepia co tyljo możliwe:sad:
 
Susa ten lek świetnie działa, ja miałam E. coli i poszło w cholerę, tylko ważne, zebys wzięła na noc, wysikaj się ostatni raz i wypij tuż przed snem, bo im dłużej lek będzie w "tobie", tym lepiej działa (co najmniej kilka godzin). A ciaża, to stan błogosławiony, niestety zaraza bierze to zbyt dosłownie do siebie i czepia się wszystkiego :p
Idę spać, jutro pierwszy dzień pracy; może mnie nie wyrzucą ;)
 
Susa ten lek świetnie działa, ja miałam E. coli i poszło w cholerę, tylko ważne, zebys wzięła na noc, wysikaj się ostatni raz i wypij tuż przed snem, bo im dłużej lek będzie w "tobie", tym lepiej działa (co najmniej kilka godzin). A ciaża, to stan błogosławiony, niestety zaraza bierze to zbyt dosłownie do siebie i czepia się wszystkiego :p
Idę spać, jutro pierwszy dzień pracy; może mnie nie wyrzucą ;)
Destino
To kolejny antybiotyk który będę brać w ciąży .
Ostatnio brałam w szpitalu na tą torbiel na dziąśle .Teraz ginka każe brać żeby infekcja się nie rozhulała
 
No Czarna tera to żeś mi przycukrowała .:-DNormalnie nie wiem co mam powiedzieć .Dziękuję bardzo
:p

Dziewczyny mam infekcję układu moczowego :(Kłuje mnie przy siusianiu jak diabli .:oops:Dzwoniła moja ginka i kazała jutro mocz zwykły i na posiew zrobić .W sobote latałam w kiecce za tyłek ledwo a zimno było .
Ginka Kazała jeszcze jutro wypić taką saszrtkę leku. Monural czy coś takiego .Wszystko się mnie czepia co tyljo możliwe:sad:
Susana powodzenia z infekcja jesli chodzi o kibica super nie mam.psa mąż nie bardzo chce ja kocham psiaki jeśli chodzi o kibicowanie to u mnie byla strefa kibica dziś nie lubię meczy tzn sa mi obojetne ale mąż chciał więc piwo nalewalam czipsy itd ale tak się wkrecilam w ogladanie ze zostałam 1 kibicka bo nawet nie umiałam usiedziec na miejscu dobrze się bawiłam i to było mi potrzebne zapomnieliśmy na chwilę o naszych problemach posmiałam się i później pomyślałam że odzyskujemy trochę swojego życia.
Arluska będę dzwonić moze pod koniec czerwca chociaż się uda
 
reklama
Do góry