reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nie pomogę nie znam się na tym wiem ze tsh dobre bynajmniej jak mialam tyle lekarka mi mówiła ze ok może innw dziewczyny będą bardziej pomocne. Homocysteina troche wysoko robiłaś panel trombofili

Na homocysteinie się nie znam, panelu nie robiłam...chciałam ale na razie nie mam kasy - u nas 427zł to kosztuje :(
Co do tarczycy to ja zaczynałam od wyniku TSH 0,008....ale zazwyczaj byłam w granicach 0,270. Teraz po 2 obumarciu ciąży wszystko się mnie czepia, rozregulowało się. Choć tarczyca była ok, ostatnie 3 m-ce z wynikiem 0,790, więc idealne do zachodzenia w ciążę. Teraz 1,8 dla mnie to everest...Endo mi teraz pisał w mailu, że mam brac nadal Thyrozol a w piątek ustali mi leczenie na wizycie,....
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: od roku mam podwyższone erytrocyty (w każdym badaniu) a od kilku miesięcy mega wysoką hemoglobinę, teraz już drugi raz z rzędu 16,0 (normy 12-16). Czy to czasem nie świadczy o zbyt gęstej krwi?
Zaczynam się obawiać, że im dłużej po poronieniach tym bardziej tarczyca i reszta organizmu szaleje...i boję się, czy mi się jeszcze uda z ciążą...mąż w delegacji, jak tu zajść?.....ryczeć mi się chce....:(:(:(:(
 
Ostatnia edycja:
tak na szybko napisze bo mam dziecko samo w ogrodzie.
gabis wynik bardzo dobry ft4 troszke niskie ale nie panikuj powtorz za 3 tyg.
wszystkie hormony lacznie z insulina i innymi pierdolkami oprocz immunologi macie za darmo musicie isc do gina poprosic o skierowanie nadiagnostyke do szpitala 3 dni lezycie i macie za free wszystko ja juz dwa razy bylam nie ma sensu wydawac tyle kasy jesli ktos jest ze slaska albo z krakowa to wiem ze na bank sa na ligocie robione i na kopernikaw krakowie jesli ktos moze isc do milewicza wkrakowie to daje od reki zaoszczdzacie kolo 1400 zl anawet wiecej macie wszystkie hormony. Potem moge wam wyslac jakie dokladnie robia badania.
 
Na homocysteinie się nie znam, panelu nie robiłam...chciałam ale na razie nie mam kasy - u nas 427zł to kosztuje :(
Co do tarczycy to ja zaczynałam od wyniku TSH 0,008....ale zazwyczaj byłam w granicach 0,270. Teraz po 2 obumarciu ciąży wszystko się mnie czepia, rozregulowało się. Choć tarczyca była ok, ostatnie 3 m-ce z wynikiem 0,790, więc idealne do zachodzenia w ciążę. Teraz 1,8 dla mnie to everest...Endo mi teraz pisał w mailu, że mam brac nadal Thyrozol a w piątek ustali mi leczenie na wizycie,....
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: od roku mam podwyższone erytrocyty (w każdym badaniu) a od kilku miesięcy mega wysoką hemoglobinę, teraz już drugi raz z rzędu 16,0 (normy 12-16). Czy to czasem nie świadczy o zbyt gęstej krwi?
Zaczynam się obawiać, że im dłużej po poronieniach tym bardziej tarczyca i reszta organizmu szaleje...i boję się, czy mi się jeszcze uda z ciążą...mąż w delegacji, jak tu zajść?.....ryczeć mi się chce....:(:(:(:(

Kochana tak jak pisałam Fondi mutacje możesz zrobic na nfz po 2 poronieniach i kariotypy też jeśli nie miałaś robionych idziesz do lekarza rodzinnego tylko musi ci wypisać na kariotyp osobno na mutacje osobno nazywa się to panel trombofili ja dziś otrzymałam po 3 tygodniach robiłam w genomie w Rudzie śląskiej nie wiem czy masz daleko.
kariotypy prawidłowe Boziu dziękuję dziewczyny tak się cieszę.
Susana kochana będzie dobrze musisz wierzyć jestem z Tobą.
 
reklama
Kochana tak jak pisałam Fondi mutacje możesz zrobic na nfz po 2 poronieniach i kariotypy też jeśli nie miałaś robionych idziesz do lekarza rodzinnego tylko musi ci wypisać na kariotyp osobno na mutacje osobno nazywa się to panel trombofili ja dziś otrzymałam po 3 tygodniach robiłam w genomie w Rudzie śląskiej nie wiem czy masz daleko.
kariotypy prawidłowe Boziu dziękuję dziewczyny tak się cieszę.
Susana kochana będzie dobrze musisz wierzyć jestem z Tobą.

Kariotyp już robiłam na NFZ, o tym, że mutacja jest na NFZ nie wiedziałam :-(

Susana - jestem z Tobą myślami, całuję :sorry2:
 
Do góry