reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

No Czarna tera to żeś mi przycukrowała .:-DNormalnie nie wiem co mam powiedzieć .Dziękuję bardzo
:p

Dziewczyny mam infekcję układu moczowego :(Kłuje mnie przy siusianiu jak diabli .:oops:Dzwoniła moja ginka i kazała jutro mocz zwykły i na posiew zrobić .W sobote latałam w kiecce za tyłek ledwo a zimno było .
Ginka Kazała jeszcze jutro wypić taką saszrtkę leku. Monural czy coś takiego .Wszystko się mnie czepia co tyljo możliwe:sad:
No to witaj w klubie. Mnie od piątku pęcherz boli, w sobotę przestał a dziś ze zdwojoną siłą, do tego jeszcze skrzepy krwi w moczu. Jutro idę do lekarza, dziś zaczęłam brać Zinnat, choć wątpię, żeby pomógł na dłuższą metę.
 
reklama
No to witaj w klubie. Mnie od piątku pęcherz boli, w sobotę przestał a dziś ze zdwojoną siłą, do tego jeszcze skrzepy krwi w moczu. Jutro idę do lekarza, dziś zaczęłam brać Zinnat, choć wątpię, żeby pomógł na dłuższą metę.
No to cie pożądnie złapało jak z krwią sikasz.
Ja na te swoje siuśki nie patrzyłam czy coś w nich czerwonego jest ..
Może też jutro posiew zrób rano .
Chociaż jak bierzesz antybiotyk to nie wiem czy coś wyjdzie .

Burczuś a ty też masz maltańczyka ??
Herbatke żurawinową owszem kupiłam i piję ale bez leków się nie obejdzie
 
No Czarna tera to żeś mi przycukrowała .:-DNormalnie nie wiem co mam powiedzieć .Dziękuję bardzo [emoji14]
Dziewczyny mam infekcję układu moczowego :(Kłuje mnie przy siusianiu jak diabli .:oops:Dzwoniła moja ginka i kazała jutro mocz zwykły i na posiew zrobić .W sobote latałam w kiecce za tyłek ledwo a zimno było .
Ginka Kazała jeszcze jutro wypić taką saszrtkę leku. Monural czy coś takiego .Wszystko się mnie czepia co tyljo możliwe:sad:
Heh widziałam Cię to wiem [emoji4]
Pij 100% sok z żurawiny :)
 
Asia masz priva to raz:)
A.dwa:) ja tak mialam jak ty z tym pecherzem co chwile kiedys ponoc jak raz sie zlapie to sie ciagnie ....zawsze tylko furalgina i urosept pomagaly.
Asia po 1poronieniu miewalam wkoncu zrobilam posiew ten z szyjki w mikrobiolgi z biocenoza (nie ten zwykly z pochwy, ten w kierunku chlamydi, kily, ureaplasmy, trachonas i inne...) i wyszla mi ureaplasna i nykoplasma wyleczylam.antybiotykami 21dni z mezem bralam i pol roku pozniej zaszlam w szczesliwa ciaze donoszona, wtedy tez skonczyly sie problemy z pecherzem ta urea glownie atakuje pecherz a przy okazji nasze drogi rozrodcze.Nie wiem czy robilas taki wymaz ale moze warto? Mysle ze to byla przyczyna pierwszego poronienia bo bylo serduszko a potem po porodzie odezwala sie immunologia bo do serduszka bez lekow nie dochodzilam juz. Moze warto ? Ja powtarzalam ten wymaz jeszcze potem 3razy i powtarzam przed kazda.planowana kolejna ciaza i ide w przyszlym tyg nakolejny wymaz tak fla sprawdzenia chociaz nigdy juz mi nic nie wyszlo.
 
No to cie pożądnie złapało jak z krwią sikasz.
Ja na te swoje siuśki nie patrzyłam czy coś w nich czerwonego jest ..
Może też jutro posiew zrób rano .
Chociaż jak bierzesz antybiotyk to nie wiem czy coś wyjdzie .

Burczuś a ty też masz maltańczyka ??
Herbatke żurawinową owszem kupiłam i piję ale bez leków się nie obejdzie
Właśnie jak biorę antybiotyk to nic nie wyjdzie. Muszę zrobić z tym porządek, choć urolog po zrobieniu usg stwierdził, że to normalne...chyba nie za bardzo normalne jak co 1-2 miesiące łykam antybiotyk i wyję z bólu :-/ Gorzej zaczęło się po zabiegu w lutym. Dobrze, że tego wisiołka łykam, bo mój organizm całkiem wyjałowiony, nawet jelita odmawiają posłuszeństwa.
Idę sobie teraz ja w krzaki...
 
No to cie pożądnie złapało jak z krwią sikasz.
Ja na te swoje siuśki nie patrzyłam czy coś w nich czerwonego jest ..
Może też jutro posiew zrób rano .
Chociaż jak bierzesz antybiotyk to nie wiem czy coś wyjdzie .

Burczuś a ty też masz maltańczyka ??
Herbatke żurawinową owszem kupiłam i piję ale bez leków się nie obejdzie
Tak, też mam maltusia, 7 miesięcy:)
a żurawinkę wcinaj, w herbatce jest znikomy % żurawinki. To nie wyleczy ale wspomoże, tak dodatkowo do leków:)
 
reklama
Hejka,
Mnie dla odmiany boli gardło, głowa i mam katar.
Chciałam zrobić dziś tsh, ft 3, ft 4 ale nie wiem czy przy tych moich dolegliwościach robić czy lepiej poczekać!?!?
Pozdrawiam! :)
 
Do góry