reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Riri ja pojechałabym do szpitala. Pamiętam jak błam na patologii ciązy to była właśnie dzieczyna co ciągle wymiotowała albo raczej próbowała bo nie miała czym. Ratowali ją kroplówkami żeby maluszka też czymś wzmacniać . Więc radzę pakuj się i na pogotowie!!! Pamiętaj ciąża wysokiego ryzyka więc każda niepewność = wizyta na IP.Buźka i napisz jak już stamtąd wrócisz wzmocniona :)
 
Jestem. Bez antybiotyku nie da rady, gardło i oczy zawalone. Być może szkarlatyne przechodziłam w dzieciństwie wiec teraz mam tylko bakterie. Już sprawę skonsultowalam z gin. i zaczynam leczenie.

Riri dobrze dziewczyny radzą, często zostawiają w szpitalu takie niejadki.

Sus teraz czekamy na Ciebie ♡
 
Nafoczka - dobrze, że masz ustawione leczenie :-) Teraz mam nadzieję, już z górki i niczego nie chwytaj :-)

Riri - faktycznie lepiej gdybyś się udała na IP, ja mocno wymiotowałam, ale nie aż tak jak Ty. Lepiej, żeby Cię wzmocnili kroplówkami. :hmm:

A u nas była mega burza, dzwoniłam do domu, mam mówi, że w piwnicy woda, wszystko pozalewane...siedzę teraz jak na szpilkach co u mnie w domu, aż się boję :szok:

W czwartek mam badanie kariotypów, jadę na 14.30. Kolejne badanie byłoby za mną.
I więcej badań chyba nie robię...bo w sumie innej rady jak żelazny zestaw nie ma...tak czy siak. A kasa też już się kończy :-(
 
Hej ja jednak po kroplowach, nie dałam rady... Byłam taka słaba a hewtolilam wszystko... Poczułam się lepiej faktycznie, i z fasolem też ok....dzięki Bogu!!!!
Byłam odwodniona, ale nie ostro, kazali pić pić.. Ale mi nawet woda nie wchodziła....
A po to nawet zupę zjadłam i kanapkę... I jak.narazie zostało.... Dzięki wam za rady jesteście wszystkie kochane!!!!!!
 
Trisomia 18
1:17
Trisomia 13
1:4
Trisomia 21
1:700

Masakra ....muszę zrobić aminopunkcję .Wyniki są tragiczne
 
Susana trzymam kciuki, zeby jednak to nie bylo to.

Nafoczka trzymam kciuki.

Riri ciesze sie ze u Ciebie lepiej.

Ja nadal nie moge sie ogarnac. Takze siedze w krzakach
 
Susana wiem ze sie bardzo stresujesz ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ja lezalam w szpitalu z dziewczyna ktorej na genetycznym wyszło ze na 90 % jej dziecko ma zespol edwardsa robila amino wyszło ok urodziła zdrowego syna
 
reklama
Susana kochana przykro mi bardzo ze przez to przechodzisz[emoji22] przytulam
Wierze ze jednak dzidzia zdrowa bedzie!
Jesli masz fundusze polecam do aminopunkcji dokupic FISH wyniki masz w ciagu paru dni, na te trzy trisomie.
Jakbys chciala cos zapytac pisz priva, niestety przechodzilam przez to co ty...;(

Riri ciesze sie ze lepiej juz sie czujesz oby tak dalej!

Nafoczka zdrowka zdrowka!!!

Mnie mecza mdlosci;/ nie jest fajnie heh.
Jutro rano mam wizyte u gina, bo ide po l4... i zobaczymy co sie tam w srodku dzieje...
 
Do góry