reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana kochana przykro mi bardzo ze przez to przechodzisz[emoji22] przytulam
Wierze ze jednak dzidzia zdrowa bedzie!
Jesli masz fundusze polecam do aminopunkcji dokupic FISH wyniki masz w ciagu paru dni, na te trzy trisomie.
Jakbys chciala cos zapytac pisz priva, niestety przechodzilam przez to co ty...;(

Riri ciesze sie ze lepiej juz sie czujesz oby tak dalej!

Nafoczka zdrowka zdrowka!!!

Mnie mecza mdlosci;/ nie jest fajnie heh.
Jutro rano mam wizyte u gina, bo ide po l4... i zobaczymy co sie tam w srodku dzieje...
Susana sciskam. Moja bliska kolezanka tez miala tragiczne wyniki . Corcia urodzila sie sliczna i zdrowa.
 
reklama
Boziu kochana, ja nawet nie wiedziałam że coś takiego... Susana pomodle się za was kochani, mocno was ściskam ciebie, i dużo siły.... Oby to badanie wyszło dobrze..
 
Susana bardzo mocno Cię ściskam i podobnie jak julia wiem co czujesz bo też przez ten koszmar przechodziłam :(

Julia dobrze radzi jak możesz dokup fish wyniki nasz za 3 dni!
 
Zrobie tak jak piszecie .
Dokupie ten fish .
Julia Avita jak możecie to napiszcie mi coś bliżej na priva o tym wszystkim .
Ja muszę chyba się na chwilę odizolować .
Nie będę tu denerwować ani zasmucać głównie ciężarnych .
Odezwę się jak będę już coś wiedzieć więcej .
Dzięki dziewczyny za kciuki .
 
Susana a może lepiej test Nifty jest bezinwazyjny i co za tym idzie nie tak niebezpieczny jak amniopunkcja.I pamiętaj Pappa to test statystyczny i wszystko ma na niego wpływ nawet przeziębienie. Ja wierzę że będzie wszystko dobrze i skończy się tylko na strachu.Życzę Ci dużo siły i jeżeli to możliwe spokoju.
 
Trisomia 18
1:17
Trisomia 13
1:4
Trisomia 21
1:700

Masakra ....muszę zrobić aminopunkcję .Wyniki są tragiczne
Susana, wiesz, że to wszystko to STATYSTYKA i jak dziewczyny piszą, wiele matek, które otrzymały taki wynik i urodziły zdrowe dziecko. Duże znaczenie w tych całych obliczeniach ma wiek.
Ja, gdybym była na Twoim miejscu tej aminopunkcji bym nie robiła. Jest chyba jeszcze Nifty, on jest dokładniejszy.
Aminipunkcja jest zabiegiem inwazyjnym, ja nie byłabym w stanie ryzykować przez jakaś statystykę, ale to jest moje zdanie, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.

Rozumiem, odezwij się kiedy będziesz gotowa. Życzę mnóstwo zdrówka maleństwu. Musi być dobrze.

Przeplakałam dziś pół dnia znowu. Coraz gorzej sobie radzę. Nie potrafię się odciąć od tego wszystkiego, cały czas to tak bardzo boli. Już przestałam wierzyć, że się uda.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia to są jakieś pierdolety. wróciłam z mszy o uzdrowienie i oczyszczenie. Dziś po raz pierwsze ani raz nie pomyślałam o sobie. Modliłam się za Ciebie Susano i Twoje zdrowe dziecko i wiem ,że tak będzie!! Nafoczka Ty też lepiej wysłuchaj moich modlitw bo klaps będzie!!

Ściskam Cię bardzo mocno kochana i wiem ,że jest ok ,ale strach masz i to też rozumię.

Susana zadam Ci pytanie . Nie opowiadaj mi na nie tylko sobie.Po co robisz te testy? Czy jeśli lekarz powie Ci że masz 70 %szans na zdrowe dziecko co z tym faktem zrobisz na pewno nie da Ci 100% never, Wiesz ,że ten test może zakończyć się źle np skurczami czy innymi schorzeniami . Na pewno tego chcesz??
Przytulam i całuję :*
 
To i ja dorzucę swoje 3 gr choć już rozmawialysmy.
Wolałabym powtórzyć usg (ja tak zrobilam) i zrobić NIFTY lub test Harmony (P.twierdzil ze jest lepszy) a amnio zawsze po tym jeszcze możesz. Dla mnie było to zbyt duże ryzyko. Niedlugo urodzi się moj zdrowy synuś a przechodziłam to co ty!!! A skąd wiesz, może tylko ostatnie leczenie zęba wypaczylo wynik? Aaa i zostań z nami bo my bardziej bedziemy się martwić jak nie będziesz pisać, a nowenna jest nie do odparcia, uwierz w to!!! Przytulam ♡

Bea a ty klap mnie ile chcesz jak ma to coś dać :)

Dobranoc, to byl ciężki dzień ale może jutro będzie lepiej... :*
 
Dziwne znow to samo kolejna osoba zrobila pape i znow zle wyniki slysze to w ostatnich 2latach po raz 6bodajze i wszyscy maja zdrowe dzieci ja na bank zbadam tylko przeziernosc jak u corki i wsio noe wierze w te statystyki tylko zamet sieja dokladnie rpzumiem twoj stres dlatego daruje sobie to badanie...
Avita i reszta co pisza ze tez przez to przechodzily napiszecie na ogolnym co u was dokladnie bylo?
 
reklama
Do góry