reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ten lekarz do mnie dzwonił i wszystko tłumaczył .
Na wyniku mam tak mniej więcej .
Nie wiem czy chcecie to czytać .
Przezierność 1,7
Żołądek , pęcherz nie uwidoczniono .
Kość nosowa nie widoczna .
Podejżenie 6 paluszków u obu dłoni .
Za wysokie tętno płodu
Pępowina dwunaczyniowa .
Muszę się jeszcze skontaktować z moją ginką bo jest w Warszawie na dyż .w szpitalu i nie odbiera ..
 
reklama
I to swiadczy o jakims zespole? A zoladek juz powinien byc? Idz do innwgo lekarza na usg prenatalne!6palcow to nie problem najczesciej robia zabieg usuwania jeszxze w szpitalu
 
Ten lekarz do mnie dzwonił i wszystko tłumaczył .
Na wyniku mam tak mniej więcej .
Nie wiem czy chcecie to czytać .
Przezierność 1,7
Żołądek , pęcherz nie uwidoczniono .
Kość nosowa nie widoczna .
Podejżenie 6 paluszków u obu dłoni .
Za wysokie tętno płodu
Pępowina dwunaczyniowa .
Muszę się jeszcze skontaktować z moją ginką bo jest w Warszawie na dyż .w szpitalu i nie odbiera ..
Suska, ten lekarz to jest dobrym ginekologiem? Czy robił badanie na starej aparaturze? Niepotrzebnie Cię zdenerwował. Najlepiej wykonaj jeszcze raz te badanie u innego lekarza. Skoro dziecko mu chorowało może się nie wyspał...
 
Susan przytulam Cię bardzo mocno i popieram każda decyzje która podejmiesz. Zrob tak jak sumienie ci podpowiada.
Zrob kolejne Usg i wtedy będziesz miała porównanie. Z całych sił zaciskam kciuki zeby to był tylko zły sen....
 
Jestem i ja więc tez coś napiszę....
Trisomia 18
1:17
Trisomia 13
1:4
Trisomia 21
1:700

Masakra ....muszę zrobić aminopunkcję .Wyniki są tragiczne

ryzyko z Pappy spore ale Pappa to test wyliczający prawdopodobieństwo!!!!!!!!!,
także Sus JUTRO MARSZ DO INNEGO LEKARZA NA USG!!!!!!!!!!!
I nie za tydzień, bo będzie za późno.
Tylko nic nie mów, że robiłaś już wcześniej u innego gina, żeby lekarza nie nakierować na jakaś opinię. A jak nie to jedź na IP powiedz, że brzuch Cię boli - usg gwarantowane! I tam też sprawdzą wszystko jak powiesz, że nie miałaś genetycznego jeszcze. Naprawdę, nie ma na co czekać!!!! Po co Ci ten stres?

Ten lekarz do mnie dzwonił i wszystko tłumaczył .
Na wyniku mam tak mniej więcej .
Nie wiem czy chcecie to czytać .
Przezierność 1,7
Żołądek , pęcherz nie uwidoczniono .
Kość nosowa nie widoczna .
Podejżenie 6 paluszków u obu dłoni .
Za wysokie tętno płodu
Pępowina dwunaczyniowa .
Muszę się jeszcze skontaktować z moją ginką bo jest w Warszawie na dyż .w szpitalu i nie odbiera ..

A po kolejnym usg genetycznym dopiero będziesz się zastanawiać co dalej. Przede wszystkim najpierw Nifty, amniopunkcja to naprawdę ostateczność (za wielkie ryzyko)

I czasem nigdzie nie znikaj! Bo bardziej stresujesz nas jak Cię nie ma (i nie odpisujesz na sms :-() niż jak piszesz!
Ja czasem śledzę wątek o amnio, Nifty i Harmony na innym forum i naprawdę po badaniach jest wszystko dobrze.
 
Susana 3maj się ale uwierz ze będzie dobrze nie koniecznie dziecko jest chore zrobić tak jak dziewczyny Ci radzą test Nifty i będziesz spokojniejsza !
Doris jak tam bardzo się stresujesz? niedługo Twoje maleństwo będzie na świecie :)
Asia669 każdej nam się uda niestety jest ciężko ale co zrobić ważne by się nie poddawać i walczyć dokonca!
 
Susana - kochana moja, przytulam Cię najmocniej jak się da :-* moja wszystkie modlitwy idą w Twoim kierunku. Ja ci nic nie poradzę, bo w sumie sama nie wiem co bym zrobiła... Chyba kolejne USG, to na pewno, dla porównania. Trzymaj się Kochana, całuję :-*
 
Avita!!!ważne :) jak szlas na histero o której mialas być na oddziale ? Miałaś być na czczo ? I w dniu wypisu o której dostałaś wypis i mogłaś iść do domu?
 
reklama
Susana nie uciekaj i nie zamykaj się. Cały ranek spędziłam na siedzeniu w labie i myślałam o tym co u Ciebie. Posluchaj dziewczyn i działaj . Ja mocno Cię wspieram i czekam na wieści.
 
Do góry