reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana - moim zdaniem tetno nie takie straszne. Podobno jak sie nosi dziewczynke to jest wyzsze niz jak ma sie chlopca. U mnie to sie sprawdzilo i przy ciazy z corka i teraz przy synku. Nt 2 to ladny wynik. Norma do 2.5 jest. Jesli jest kosc nosowa. Nie stwierdzono fali zwrotnej to moim zdaniem jest ok. Pamietaj ze pappa to tylko statystyka a wiek na bank Ci wyniki zawyzy. Nie stresuj sie na zapas. Na forum jest dziewczyna co Nt miala ponad 4 i pappa wykazal prawdopodobienstwo Zd 1:9 [emoji47] zrobila amnio, ile nerwow i stresow. Urodzila zdrowa coreczke. Zreszta teraz ma juz tez i zdrowego synka.

Dziewczyny mi sie udalo, moj synek ma juz 5tyg i jest slodkim 5kg rozowym malym terrorysta[emoji6] wczoraj zrobilam ostatni zastrzyk z clexanu po 8 mcach klucia.
Zostal mi clexane 0.4 3opak i duphaston 2opak. Daty waznosci sa dlugie ale ja juz kolejnej ciazy nie planuje[emoji6] . Chetnie przekaze komus kto nie ma zalatwionych recept na "R" i musi placic 100%. Zainteresowane prosze o priv[emoji2]

Niezmiennie trzymam za Was wszystkie kciuki i mocno Wam kibicuje.
 
reklama
Ja dziś tez bez dobrych wieści :( postanowiłam jechać do lekarza.. drugie oko tez juz mam z paciorkowcem, naprawdę dziewczyny ale nie radzę juz sobie :(

Sus ♡♡♡
 
Hej Kochane, ale coś na forum pechowo, nafoczko jak to z paciorkowcem, no poprostu masakra
Ja też nie ciekawie.. Napisałam di lekarza bo niewiem co się dzieje, z tymi wymiotami boję się odwodnic a tak wczoraj bolała mnie głowa że na wieczór to płakałam aż...wypiłam elekrrolity i mdłości puściły za to ból głowy się zwiększył, płakałam cały wieczór bo tak miałam w tamtej ciazy a ona wcale nie była zdrowa......
 
Ja nie mam wciąż wyników bo tego lekarza co mi robiłwczoraj usg dziecko się rozchoroeało i miało 40 stopni .
Może dzisiaj będą
Nafoczka przytulam
 
Dzien dobry,pomimo wszystko.
Ja sobie właśnie leżę w szpitalu pod kroplówką z tym lekiem in...coś tam. Zalecenia dostałam takie,że wchodzi heparyna,encorton i za dwa tyg powtórka wlewu. Boziulu...by to pomogło:(
Dziewczyny za Was też się modlę gorąco.
 
Nafoczka, Riri, Sus, przytulam, będzie dobrze.
Riri, nie doszukuj się złych symptomów. Mdłości i ból głowy to normalny objaw ciąży. Burza hormonów i zmienny nastrój też.

Nafoczka, wracaj do zdrowia :-)
 
Susana - przytulam mocno. Jak byłam w ciąży z Oliwią, to ona też miała wysokie tętno. Może faktycznie dużo stresu miałaś ostatnio i to dlatego. Na pewno jest wszystko dobrze. Ja trzymam kciuki i nie puszczam. :)
Nafoczko - trzymaj się dzielnie, i pisz co z oczkami :-)
Burczuś - ty też się trzymaj Kochana i wierz z całych sił w kruszynkę :-) dobrze, że masz ustawione leczenie :)
Riri - jak u Ciebie?
Julia - ja też boję się dentysty, dzisiaj mam wizytę razem z córką, ale chyba nie pojadę bo mała coś gorączkuje a poza tym nie wiem czy mogę wziąć znieczulenie po intensywnych przytulankach z mężem :tak:

Buziaki i pozdrowienia dla Wszystkich Dziewczyn :rolleyes:
 
reklama
Hej
Poczytałam co u Was i mocno trzymam Susana, Nafoczka dajcie koniecznie znać co u Was. A ja zabieram się za prasowanie ubranek, bo wczoraj przy tym upale nic nie zrobiłam.
 
Do góry