reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie miałam czasu wam napisać jak na usg .
Dobrze nie jest .
Tętno 180
Za wysokie .
Przezierność 1,6 czyli dobrze
Kość nosowa 2 mm ????
Pępowina 2 naczyniowa .
Czekam na pappe ma być dzisiaj i ten lekarz ma do mnie dzwonić jak i co wieczorem .
Na razie głowa mi pęka .
Susana, u takiego maleństwa serduszko zawsze bije szybciej. Nie nakręcaj się kochana, będzie dobrze. Twoje zmartwienie udzieli się maleństwu.
Moja szwagierka zrobiła test Pappa, a potem dała się namówić na punkcje. Teraz leży w szpitalu, wody jej zaczęły odchodzić a termin ma na koniec października. Teraz ma za wysokie białko.
A test Papa to tylko statystyka. Ona ma 36 lat, więc wyszło jej ryzyko. Niepotrzebnie się zdenerwowała i dała namówić na tą punkcje. :-/. Dlatego nie ma co się denerwować. Napewno u Ciebie będzie dobrze.
 
reklama
Nie miałam czasu wam napisać jak na usg .
Dobrze nie jest .
Tętno 180
Za wysokie .
Przezierność 1,6 czyli dobrze
Kość nosowa 2 mm ????
Pępowina 2 naczyniowa .
Czekam na pappe ma być dzisiaj i ten lekarz ma do mnie dzwonić jak i co wieczorem .
Na razie głowa mi pęka .
Susana...poczekaj na ostateczne wyniki i zalecenia. wierzę,że wszystko się ułoży.
 
Ja Pappy nie chciałam robić bo to tylko rach.prawdopodobieństwa. Susana a to usg to tak dokładnie zrobił, miał dobry sprzęt?
 
Dziewczyny, ja w ogóle sie nie znam na tych badaniach prenatalnych : Kość nosowa 2mm - a ile powinna byc? Pępowina 2 naczyniowa - to dobrze czy zle?
 
Dziewczyny, ja w ogóle sie nie znam na tych badaniach prenatalnych : Kość nosowa 2mm - a ile powinna byc? Pępowina 2 naczyniowa - to dobrze czy zle?
Sus strasznie to trudne, ale zajmij sie czyms zajmujacym mysli, zeby czas szybciej zlecial. Trzymaj sie, a my trzymamy kciuki.
 
Ja trochę na.necie poprzegladalam ale też nic z tego nie bardzo rozumiem.. Niektóre babeczki piszą o 2 mm tej przegrody nosowej ale jakoś nie że to źle... Poza tym z tą przegroda to różnie jest, niektórzy lekarze nawet nie zabierają się do oceniania jej ze to ponoć baaaardzo trudne bo można pomylić z echem czegoś innego nosowego czy coś takiego doczytałam i że raczej ta przeziernosc karkowa jest ważna.. I ważne jest żeby była ta nosowa kość.... A pozatym to zupełnie nic nie przesądza, nie stresuj się.. Wiem łatwo mówić ale pomysł co fasolka tam czuje.. Twój stres i strach być może niepotrzebny.... Kochana trzymam kciuki i wogole wszystko żeby się poukladalo....
 
Pępowina powinna być trójnaczyniowa ale dwunaczyniowe też bywają. Kość nosowa ważne że jest, 2 mm też może być, gorzej jak jej nie ma wtedy świadczy to o zespole Downa.
 
Sus kurde...;(
Niewiem kochana co napisac, jedynie ze trzymam kciuki by nic zlego to nie oznaczalo!
Trzymaj sie kochana! I czekamy na wiesci.
 
Sus moja historie dobrze zna i cześć dziewczyn tez. Przypomnę wiec reszcie. Mi też lekarka kazała zrobić pappe, nie ze względu na wiek bo generalnie robi się po 35 roku życia ale że względu na poronienia. Moje USG do testu tez wyszło źle. NT 2.1 nie za dużo ale na górnej granicy bo jest do 2.5 oraz niedomykalnosc zastawki co spowodowało fale zwrotna serduszka. Test pappy wskazał ZD 1:35. Co przeżyłam to moje ale nie podjęłam żadnych dalszych badań bo i tak by to nic nie zmieniło dla nas. Może, powtarzam może gdybym wiedziała że to taki wielki rachunek prawdopodobieństwa zrobiłabym tylko usg. Zatem trzeba wierzyć że będzie ok a nad testem a tym bardziej amniopunkcje grubo zastanowić !!!
Sus ♡♡♡
 
reklama
Ja z kolei zrobiłabym wszystkie możliwe badania!! Zwariowałabym z tej niewiedzy i niepewności.

Sus myśle o Tobie i tak bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze. Przytulam Cię mocno.
 
Do góry