reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beata wiem masz racje!
Przez chwile gadalam z kumpela i wlasnie mowila ze mam niewracac, jeny...
Dalas mi zgryza bo ja wogole nielicze tygodni ani nic, wiec dla ciebie policzylam[emoji4]
Jestem teraz w 7tc

Teczowa niewiedzialam ze mozna pracownika zwolnic na zasilku rehabilitacyjnym.

Zastanawiam sie moze pojde w tyg. Na wizyte, bo przynajmniej bede wiedziala na czym stoje na dana chwile i co z praca zrobic.

Riri ale zlecialo[emoji4]
 
reklama
Zastanawiam sie moze pojde w tyg. Na wizyte, bo przynajmniej bede wiedziala na czym stoje na dana chwile i co z praca zrobic.

Popieram Julia. Tak zrób. Słuchaj się kumpeli ,pewnie to ta z pracy. Jej plecy pracujące za Was 2 też długo nie pociągną heh. Trzymam kciuki za kropeczke i pozytywne rozpatrzenie wniosku o rzuceniu roboty na 1,5 roku :p
 
Witam,
Co do L4 to tylko takie małe sprostowanie, w ciąży można chorować 270 dni (nie182) czyli całą ciążę, a zwolnić nie można na umowie o pracę po 3mcu ciąży, zas umowa na czas określony ulega przedłużeniu do dnia porodu, chyba że jest na zastępstwo to do zakończenia zastępstwa.
Julia zawsze możesz powiedzieć lekarzowi jaka jest przyczyna i ze nie chcesz B, ale żebyś mogła to wyrównać to on musi wpisać odpowiedni kod statystyczny choroby, który widzi ZUS a nie widzi pracodawca. Tez bym wziela zwolnienie. Ja chodziłam 4 mce i nikt a nikt tego nie docenił i jeszcze koleżankę nauczyłam na zastępstwo ale u mnie to gorsza sprawa bo potrzebny by był konkurs, a tak to niestety do tej pory musze ja sprawdzać choć coraz mniej. Ona jest mi wdzięczna, dyr. ma gotowca i nie docenia!

Julia, Burczus, Kwiatuszek, Sus... szczególne ♡♡♡ dla was!

Ja to jednak mam większą infekcje niż gardło. Bolą mnie dziąsła, jakby mi opadły i zęby reagują na wszystko, a poza tym boli mnie też oko i jest spuchniete, leje mi się ropa i lzawi, a poduszka "mokra od lez"
Znacie jeszcze jakieś ciekawe choroby do przetestowania? :(
 
Nafoczka - nie za dużo tak sobie bierzesz na barki? o_O To Cię faktycznie rozłożyło :-( :(

Ja się tak zastanawiam nad badaniem kariotypów w Poznaniu...chciałam mieć to już za sobą bo termin na 2 czerwca, ale niestety mąż nie zjedzie z delegacji, więc czy jest sens? Ja miałabym zrobione wyniki teraz w Poznaniu a mąż 3 sierpnia w Bydgoszczy. Nie wiem na ile te dwa ośrodki mogą się różnić w wynikach i czy przy kariotypach jest to w ogóle możliwe...:-( :(
 
Hej
Nafoczka, współczuję chorób, ja tez miałam taki cięzki okres w tej ciąży, że non stop chora ale wyszło słonko, zrobiło się ciepło i jestem jak rybka zdrowa, no powiedzmy wielka orka :-)...ale zdrowa. Jest mi strasznie ciężko.
Dziś 30 maja, CC za miesiac!!!!!

Za testujące, betujące i wizytujące trzymam mocno kciuki a ja zabieram się za prasowanko ubranek Olafka :-)
 
Julia - na Twoim miejscu poszłabym na L-4, ale ja jestem z tych zapobiegliwych ;)

burczuś - ciąża jak się patrzy, gratuluję :tak:

nafoczka - współczuje objawów choroby, proponuję wizytę u lekarza rodzinnego
 
Gabis, dziękuje za pozdrowienia i dla ciebie wzajemnie wszystkiego dobrego!! :)
Burczus! Ekstra beta!! :) gratki!
Julia, nie patrz na prace tylko na kropka, poradzą sobie! Nie ty pierwsza zachodzisz w ciąże, dadzą radę.

Nafoczka, duzo zdrówka!

Sus, jak badania??

Asia, zawitała @? Ja mysle ze nie zawitała :) wciaz trzymam kciuki!
 
reklama
Beata wiem masz racje!
Przez chwile gadalam z kumpela i wlasnie mowila ze mam niewracac, jeny...
Dalas mi zgryza bo ja wogole nielicze tygodni ani nic, wiec dla ciebie policzylam[emoji4]
Jestem teraz w 7tc

Teczowa niewiedzialam ze mozna pracownika zwolnic na zasilku rehabilitacyjnym.

Zastanawiam sie moze pojde w tyg. Na wizyte, bo przynajmniej bede wiedziala na czym stoje na dana chwile i co z praca zrobic.

Riri ale zlecialo[emoji4]
można zwolnić, ale po 90 dniach jego trwania :)
 
Do góry