reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha- chodziło mi o to, że mimo brania przez męża sterydu, mimo szczepień i encortonu naturalnie nie udało się. Ale ja jestem bardzo skomplikowanym przypadkiem:)
I tak apropos Tsh w ciąży - mnie natychmiast spadło z trochę ponad jeden do 0,37 a potem nawet do 0,25 bez zwiększania euthyroxu. Ja jestem chyba we wszystkim ewenementem

Jeśli chodzi o NK to czy jest tu wogóle chociaż jedna dziewczyna której NK spadły po szczepieniach????

Tak jak napisała ciocia Lilia jestem mamą bliźniaków po in vitro.

Doris- ja i moje Łobuzy buziakują ciocię:) Lilia dla Ciebie również.

Tęczowa- bardzo Ci współczuję. Baaardzo.
 
reklama
Teczowa
Rozumiem, ze serduszka nie bylo? Bo jesli z usg byl 8/2 to wcale nie taka roznica.
....ja mam watpliwosci. No jedynie z tym serduszkiem. Czy na tym etapie jest juz zawsze Dziewczyny?

Teczowa
Jezeli jednak jest tak, zeFasolka przestala walczyc to ja bym poszla na zabieg...w mojej ocenie z tym oczyszczeniem "naturalnym" przy tych lekach i na tym etapie moze byc ciezko.!ja w takich sytuacjach i na tym etapie jednak jestem za zabiegiem . Nie wyobrazam sobie zebym miala sama sie oczyscic. Ale wiem , ze to sprawa indywidualna. Poza tym oddala bym Fasolke do badan genetycznych.
Teczowa pisze to w dobrej wierze, mam nadzieje, ze niczym cie nie urazilam.
Trzymaj sie! Tule :-*

Doris
Ja we wtorek dawalam sobie zastrzyk z ovitrele wiec musze odczekac 10dni. Nie chce zludnych nadziei i stresu. Nie nadaje sie do codziennego testowania.
Choc nie ukrywam, ze wlasnie dzis test zakupilam ;-) Ty czarownico :p
Ciesze sie , ze Olis sie rozkrecil i dal Ci usnac w spokoju :-*

Nafoczko
Nogi i dupka w gorze? :p

Dziewczyny
Mialam jeszcze poodpisywac , ale troche musialam nadrobic i sobie zapomnialam na co komu mialam odpisac :p sorki :-*
 
Bertha- chodziło mi o to, że mimo brania przez męża sterydu, mimo szczepień i encortonu naturalnie nie udało się. Ale ja jestem bardzo skomplikowanym przypadkiem:)
I tak apropos Tsh w ciąży - mnie natychmiast spadło z trochę ponad jeden do 0,37 a potem nawet do 0,25 bez zwiększania euthyroxu. Ja jestem chyba we wszystkim ewenementem

Jeśli chodzi o NK to czy jest tu wogóle chociaż jedna dziewczyna której NK spadły po szczepieniach????

Tak jak napisała ciocia Lilia jestem mamą bliźniaków po in vitro.

Doris- ja i moje Łobuzy buziakują ciocię:) Lilia dla Ciebie również.

Tęczowa- bardzo Ci współczuję. Baaardzo.
Zula a pokazesz zdjecia blizniakow?
Bo ja bardzo lubie ogladac maluszki:)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia Piękne to Twoje Słońce, pilnuj, bo ukradnę :-D;-) ;):-D

Ovli na razie nie, bo ostatnie pieniądze wydałam na badania. Ale to nie zginie. Zapisałam. Moja endometrioza nie odpuszcza. To tylko kwestia czasu. Poza tym nie wiem, czy mi na żołądek nie wlazła. Muszę na razie odpuścić leczenie jeśli chcę starać się o dziecko. Czytam o nim i myślę, że się tam zjawię

Tak tylko pytałam czy może u niego byłaś albo rozmawiałaś ? . Znajdź takà droge aby była dobra dla ciebie ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry