reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lumia, Oliś się nie rozkręcił, zjadłam właśnie jabłko i czekoladkę i czekam jeszcze poł godziny. Jak nie to jade na IP.

Motylek, brak słów na to co piszesz!!!!

Doris, będzie dobrze. Daj znać, co postanowiłaś.
W szpitalu dziewczyna małego budziła, jak domek mu tarmosila. ;-)
Może taka pogoda i on podsypia?

Oł...i post pod postem, ale chcialam odnieść się do cytatów a w telefonie tak się nie da :-(
 
reklama
Mój mąż przychodzi zawsze wieczorem do łóżka i pyta "co u dziewczyn?". Dziś szczerze zmartwiony problemami z dzieciaczkami. Kibicujemy Wam Kobitki i przeżywamy razem z Wami z nadzieją, ze uda się pokonać Wasze i nasze problemy :)
 
Nafoczka i Teczowa- bardzo mocno kciukam.
AgnieszkaP i Plastulinka- wszystkiego naj naj. Zdrówka. Ostatnio się przekonałam jak ważne jest zdrowie...
Fondie- ja słyszałam opinie że na APA szczepić. Moja koleżanka miała dodatnie i kilka poronień i po szczepieniach się udało. Chyba po nich bo oczywiście nikt na 100%nie wie co jej pomogło bo równolegle była na kuracji Equoralem ale ja bym zaryzykowała i szczepiła sie.Nasza Enya też miała chyba APA.
Któraś z dziewczyn chyba bertha pytała o steryd dla męża. Mój miał medrol przepisany. miał go brać od mojego@ przez 10dni. Trochę Wam namieszam z przeciwciałami przeciwplemnikowymi u mężczyzn bo u Nas mąż takowe posiada a ja nie potrafiłam zajść czy na sterydzie czy bez a nigdy nie poroniłam.
Napisze też coś na temat ANA. Pani ordynator jednego ze szpitali dziecięcych, która leczy ANA bardzo sceptycznie wypowiadała się na temat wpływu ich na ciąże. Twierdzi, że ponieważ to są przeciwciała przeciw komórkom własnym organizmu nie powinny mieć negatywnego wpływu na zarodek, który jest traktowany przez organizm na początku ciąży jako ciało obce. Ja mam dość wysokie miano ANA i w związku moimi chorymi jelitami zaryzykowałam i za jej namową odstawiłam steryd w 6tc i nic złego z ciążą się nie stało.
 
strawbelka chcialam napisac w domu ale widze pytasz i pytasz nie chcialam robic bledow z kom.
chcesz sie udac do lekarza teraz w ciazy czy jakby nie daj boze sie nie udalo ? bo sie ppglubilam? czemu zakladasz ze sie nie uda robisz to co ja a mnie na dobre to nie wyszlo i ja cie teraz rozumiem wiec strach jest ogromny i juz snujesz kolejne plany ....chcesz odpusze ci bo dziewczyny pewnie dlatego nie pisza bo wierza taka jak i ja gleboko ze ci sie udalo i roana dwa sliczne bobaski w tobie bedziesz miec czas na zastanwienia w razie czego nie mysl tak teraz ja dlugi myslam o lelarzach i moge ci opisac co sadze o ktorych i wlasne wrazenie o malinie o przybycieniu tez duzo czytalam ....wiec kiedy ty chcesz pomocy lekarskiej?

Invitrówki już tak mają, że jeszcze jeden etap się nie skończy, a już planują kolejny. Taki plan działa w razie gdyby się nie udało pomaga w przełknięciu porażki i w jakimś normalnym funkcjonowaniu

AgnieszkaP - życzę Ci dużo zdrówka i spokojnego dotrwania do szczęśliwego porodu :)

tęczowa - :(:(:( aż nie wiem co napisać, byłam pewna, że będzie wszystko w porządku :( Dobrze, że idziesz do innego lekarza, napewno wszystko się wyjaśni

nafoczka - trzymam kciuki, żeby synuś siedział w Twoim M jak najdłużej...

susana - piękna ta Twoja beta :)

Destino - fajny ten Twój mąż ;)
 
Zula,
To.ja juz zglupialam....ale niestety jest tak, ze wiedza z zakresu immunologi u nas jest jeszcze w powijakach i co lekarz to inna teoria :-\

Doris
???

Destino
Pozdrow meza ;-)

Ovi
Mam dokladnie takie same watpliwosci z tym usg....

Jeszcze raz Teczowa -kciuki za jutrzejsza wizyte!!!!

Ja juz uciekam. Dobrej i spokojnej nocy dla Was wszystkich, szczegolnie dla Ciebie Doris.:-*
 
Doris, jak tam?

Strawbelka, no coz, jedziemy do Maliny, a w miedzyczasie maz mnie namawia na wizyte rozpoznawcza w OA i chyba na to pojde. Dalsza decyzje podejmiemy po rozmowie, ale z Maliny raczej nie zrezygnujemy, bo chce miec czyste sumienie. A drecyzji czy sie zabezpireczamy teraz jeszcze nie podjelismy.
 
reklama
Do góry