reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

No właśnie, Motylek zatestuj :-)

Arda, a ta beta Twoja to rzeczywiście daje do myślenia, ani w tą ani w tą, albo dopiero rośnie albo już spada (biochemicza). Sorry za szczerość ale ja jestem realistką po moich trzech c. biochemicznych.

Nafoczka, jak tam samopoczucie? Przekroczyłaś magiczny 24 tc - granicę przeżywalności - tak mam napisane w aplikacji. O ile Twoja ciąża starsza wg usg od OM? Bo u mnie się zrównało już i wczoraj było dokładnie wg usg tak jak wg OM
 
reklama
Hej,
Ja tak tylko na chwilkę bo ciężki u mnie czas nastał. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco. Niestety nie jestem w stanie przeczytać co się dzieje na forum. Jak którejś się nudzi to proszę o skrót na priv:)

GosiaS35- chciałam zapytać czy chcesz jakieś ciuszki? Niewiele mi zostało ale przychomikowałam specjalnie dla Ciebie kilka jeśli tylko się przydadzą.... I jeśli w brzusiu nadal ukrywa się Królewna:)

Gorące buziaki dla tych, które mnie pamiętają jak i dla pozostałych kobitek
 
Hej,
Ja tak tylko na chwilkę bo ciężki u mnie czas nastał. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco. Niestety nie jestem w stanie przeczytać co się dzieje na forum. Jak którejś się nudzi to proszę o skrót na priv:)

GosiaS35- chciałam zapytać czy chcesz jakieś ciuszki? Niewiele mi zostało ale przychomikowałam specjalnie dla Ciebie kilka jeśli tylko się przydadzą.... I jeśli w brzusiu nadal ukrywa się Królewna:)

Gorące buziaki dla tych, które mnie pamiętają jak i dla pozostałych kobitek
zula czytam forum od nowa enya mi nie odpisala moge ci zadac pare pytan ? pamietam ze szczepilas sie u maliny przeszlas.przez jerzak i jeszcze.kogos ana ci wzrosly jestem.na etapie jak kolejne in vitro sie nie udalo...bede szczepona za pewne odpowiesz mina kilka pytan ?
 
reklama
motylek ale taki progesteron ? tochyba tylko w ciazy sie ma:) a zprolaktyna to wysoka ale nie zawsze oznacza, ze nie jestes w ciazy
 
Do góry