reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka kup sobie papierki lakmusowe i sprawdzaj ph czy to nie wody ci leca bedziesz spokojniejsza ja pamietam jak nieraz mialam bardzo mokro to sobie sprawdzałam:-)
 
reklama
Doris bralam dlugo encorton bo moj gin sie bal odstawic szczerze to on mial mniejsze pojecie o immunologii niz ja i sam mi sie do tego przyznal zreszta to nawet bez jego wiedzy zmniejszylam dawkę
 
Lila bralam 10mg encortonu od pozytywnego testu do 26tc potem prawie do konca ciazy 5mg ale przy następnej ciazy na pewno szybciej zejde z dawki

Bertha w sumie nie wiem nikt mi dokladnie nie wytłumaczył co robia te pc jajnikowe chyba ogolnie powoduja nieplodnosc moze dlatego mam takie niskie amh owczesna gin mowila ze sie z tym nic nie robi ...a kurpisz przepisal mi na to 3 miesieczna kuracje medrolem ja mialam na wyniku dwa ++ a najwiecej jest chyba 4 ja mialam pc przeciwko oslonce przejrzystej

Fondie ty sie mna nie sugeruj kazda z nas jest inna i wymaga innego leczenia jednej pomaga encorton a innej wlew itd
Ale oprócz tych P/c to nic wiecej nie miałaś a jednak tyle smutnych zakonczen.. Czyli encorton na to pomógł?
 
reklama
Strawbelko,
Siedze w krzaczorach...ale regularnie Was podczytuje i kibicuje ;-)
Za testerki - nieustajaace &&&&&&
Brzuchatki -rosnijcie w zdrowiu :-*

Lamio,
A z ciekawosci zapytam dlaczego chodzisz do reumatologa?pytam bo moj gin tez mi kiedys proponowal wizyte u tego specjalisty.

Susana
Za Ciebie szczegolne&&&&& niech betka pieknie rosnie :-)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-*
 
Do góry