reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka - musisz temat przeziębienia wyjaśnić, ponieważ nie wiem czy przy stymulacji można brać antybiotyk... Z tego co pamiętam to dr mówił, że trzeba być zdrowym...

Mam pytanie do ciężarówek, na którym boku lepiej jest leżeć i dlaczego. Wiem, że ostatnio ten temat był poruszany, ale nie pamietam :confused:
Lilia ja pytalam ostatnio doktorka o to bo tez mowil tylko on mowil o przeziebieniu z goraczka, bo wtedy nikt nie da narkozy, no jak sie uprzesz to dadza ale trzeba papieru podpisac ze na wlasne zyczenie. Jutro pojde do lekarza. Nie chce brac antybiotyku, bede sie leczyc innymi specyfikami. Jak pomoze to ok, jak nie pomoze to wezme cholerny antybiotyk i oczywiscie in vitro znow sie odwlecze. Nic mnie juz nie boli, nawet migdal, tylko ten migdal jak dotykam szyji to czuje taka kulke.
No i czasami mi ucho zatyka.
 
reklama
ARDA pytałam o test (musiałabym nie być sobą):-) :) i powiedział że lepiej do miesiączki poczekać i na spokojnie ,żeby stresu nie było...ble,ble,ble. Wydawało mi się że nie chciał robić mi nadziei ,ale też jakoś twardo nie zniechęcał. A kupiłam już ten farcell z rosmana tzn. sztuk 2 bo w sobotę też zrobię a co! STRAWBELKA współczuję ,ale twarda sztuka jesteś i podejdziesz do in vitro-bardzo ci tego życzę. SUSANA to Ty masz 10 dpo w niedzielę? I testujesz oczywiście? Co do świąt to w niedziele do teściowej na obiad ,poniedziałek do mojej mamy i będzie po świetach, więc mam luz i zrobię może sałatkę i łososia no i mam zamówienie od moich chłopaków na kopiec kreta i 3 bit.
 
Strawbelka przed in vitro będą Ci temperatute i cisnienie sprawdzać.
Wode z cytryną i miodem pij. Witamina C jest bardzo ważna.
 
Dziewczyny dobre to mleko z czosnkiem i maslem:) no ale ja lubie czosnek wiec moze dlatego mi smakuje.
Aga dziekuje. Tak myslalam, ze ta przegrode albo sie ma albo nie. Strawbelka trzymaj sie! Pozostale dziewczynki zazdroszcze testowania i tej calej zabawy:))) Pamietam jak w tamtym roku mnie cieszylo to czekanie, liczenie dni, sprawdzanie kiedy plodne:))) Super! Ja moze za dwa miesiace, jak nie wydygam:))) Pozdrowionka swiateczne!
 
reklama
[QUObędziesz wczenie, post: 13860443, member: 158650"]Lumia1212 mam histero na 27.04obym.z miesoaczka sie wyrobila ona mi mowila ta babka ze 28wyjde[/QUOTE]

To bedziesz wcześniej ode mnie (mam 5.05) powiesz mi jak było!:)

5.05) powiesz mi jak bylo:wink::wink::wink::wink:
 
Do góry