reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana, ja sie kieruje ta zasada, ze jak boli to po 14 dniach dostaje @. Takze jak 3 dni po bolu wezme duphaston to na bank sobie nic nie zablokuje :) no i od 9dc mam sluz plodny wiec ksiazkowe 5 dni plodnosci przed bolem owulacyjnym. 4 razy zaszlam tok i piaty dam rade ;)
 
Beri histeroskopię robiłam w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, czekałam ok 3 mies ale to było rok temu. Przeroda została u mnie wykryta w 20 tyg. ciazy na usg 3D
Nie wiedzialam, ze na 3 d widac...Czyli znaczy ze mialas ja w pierwszej ciazy i pozniej ja usunelas? Przeraszam ze tak dopytuje ale nie wiem czy ona moze sie wtornie zrobic np po cc.
 
Asia ja nie pomoge, bo ja lykam witaminy jak popadnie;) colostrum b6 b12 kwas foliowy razem po sniadaniu, po obiedzie d3 i omega 3, plus colostrum. Po kolacji kolostrum, a przed snem acard.
Ale wiesz...ja nie mam pojecia czy dobrze to lykam, wiec nie bierz ze mnie przykladu;)
A ja łykam wszystkie na raz jak mi sie przypomni ze mam je łyknąć...:)
Tylko pyłek pszczeli jem na czczo bo tak wyczytałam..
 
reklama
Asia 669 jak będę mieć większe ilości leków to napisze do Ciebie z zapytaniem jak mam je brać i się dostosuje.

Dziś u mnie słoneczko więc przygotowania przedświąteczne czas zacząć. Cały dzień sprzątania mnie czeka ;)

Miłego dnia dziewczyny.
 
Do góry