reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie spie:) czytalam ze chcesz zebym Ci ogrodek ogarnela;)

To kiedy będziesz?? :-p

Laski musze Wam to pokazac bo sie ze smiechu poplakalam:))
Ale odrazu mowie ze ja tak nie robilam!

Skonałam :-D:-D:-D:-D:-D

Strawbelka - uważaj teraz na Siebie i to bardzo, żebyś czegoś nie złapała przed podejściem

Dzięki
Dziewczyny za odpowiedż .Ja mam na stanie w dawkach 0,4 więc trzeba się dwa razy ukłuć.:crazy:

Obie dawki możesz przełożyć do jednej strzykawki. Wiem, że niektóre dziewczyny tak robiły. Tylko musisz zakupić strzykawki i igły w aptece. Igła oczywiście takiej grubości jak ta od clexanne, żebyś nie padła przy wbijaniu :tak:

Jeżeli chodzi o przyjmowanie wszystkich leków to część przyjmuję zgodnie z instrukcją, a część bez instrukcji, ponieważ mam tyle leków, żebym musiała co chwilę coś jeść, żeby przejmować leki zgodnie z instrukcją :rofl:
 
reklama
Strawbelka - polecam herbatę z miodem, imbirem i cytryną oraz mleko z czosnkiem i masłem. Druga propozycja kontrowersyjna :-p ale mój mąż kilka razy tymi specyfikami się uratował. Przynajmniej raz dziennie każdy specyfiki musiałabyś wypić :-p
 
Strawbelka, kolejne chorobsko?? Na migdalki polecam orofar max + miksture meza Lilii ;) faktycznie dla ludzi o mocnych nerwach! Ale skutreczne :)

Bertha, polowalas tego chlopa w koncu?? ;)
 
Susana kusisz:-p mi wychodzą dopiero 10dpo ale może jutro spróbuję z rosmana? Dziś wizyta u gina o 10 zobaczymy co mi powie:sorry:
 
Strawbelka
Biedactwo
Może do lekarza idż lepiej i niech ci jakieś mocniejsze leki da .Żebś się nie rozłożyła na święta.
 
reklama
Dziewczyny, wiecie może czy Jerzakowa uznaje metodę leczenia wlewami ?
Ona w sumie taka nowatorska jest, bo i wiagrę dopochwowo zaleca na endometrium.

Chyba do niej jeszcze pójdę. Ciekawe co mi zaleci na te limfocyty wysokie.
 
Do góry