reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris, ja akurat wyrzucam wszystko do "kosza" po przeczytaniu, bo nigdy do ksiazek nie wracam :) ostatnio wciagam "Wiedzmina", bo do trej pory jakos nie mialam z nim po drodze ;)
 
reklama
Doris, ja akurat wyrzucam wszystko do "kosza" po przeczytaniu, bo nigdy do ksiazek nie wracam :) ostatnio wciagam "Wiedzmina", bo do trej pory jakos nie mialam z nim po drodze ;)

Dziewczynki
Zastanawiam się jeszcze nad prof. Dębskim. Także ma dużo dobrych, ale i złych opini. Tylko terminy oczekiwania stasznie długie. Troszkę przestraszyłam się, że Dubrawski na pierwszej wizycie strzeli mi wykład- tak czytałam od wielu pacjentek. Chodziłam już do takiego jednego lekarza, który za każdym razem strzelał mi wykład i kazał robić pastę do zębów z sody:-))))

Napiszcie czy macie jakieś opinie o Dębskim i jak wygląda wizyta u Dubrawskiego, kiedy można się spodziewać, że powie coś konkretnego?

Ja mam nadczynność, więc może dlatego Jerzakowa nie chce dać mi encortonu. Postanowiłam jedno, że muszę moją decyzję z kimś skonsultować.
 
Agnieszka P czy Dubrawski faktycznie każe powtarzać wszystkie badania w swoim laboratorium?
A jak jest z badaniem komórek NK, można je u niego zrobić ?

I przyłącze się jeszcze do pytania fondie tzn jaka jest różnica w jego leczeniu po poronieniu od leczenia prof. Jerzak?
Czy u Ciebie już jest jakiś sukces po jego leczeniu?

Ja także się przyłączę do tego pytania. Tym bardziej, ze też zastanawiam sie nad wizytą u Dubrawskiego, a tydzień temu zdiagnozowała mnie prof. Jerzak.
 
Ja także się przyłączę do tego pytania. Tym bardziej, ze też zastanawiam sie nad wizytą u Dubrawskiego, a tydzień temu zdiagnozowała mnie prof. Jerzak.

beri123 jutro mam pierwszą wizytę u Dubrawskiego :blink:
Opowiem Ci :yes:

Do Jerzak chodzę od 3 lat i ostatnio mam mieszane uczucia, szczególnie co do czasu, który mi ostatnio poświęciła, za sama wiesz jakie pieniądze. Ona już chyba nie ma pomysłu na mnie, ale otwarcie tego nie powie.
 
beri123 jutro mam pierwszą wizytę u Dubrawskiego :blink:
Opowiem Ci :yes:

Do Jerzak chodzę od 3 lat i ostatnio mam mieszane uczucia, szczególnie co do czasu, który mi ostatnio poświęciła, za sama wiesz jakie pieniądze. Ona już chyba nie ma pomysłu na mnie, ale otwarcie tego nie powie.


Czyli przez 3 lata nic u Ciebie nie znalazła? Czekam z niecierpliwością na wieści.
 
beri123 jutro mam pierwszą wizytę u Dubrawskiego :blink:
Opowiem Ci :yes:

Do Jerzak chodzę od 3 lat i ostatnio mam mieszane uczucia, szczególnie co do czasu, który mi ostatnio poświęciła, za sama wiesz jakie pieniądze. Ona już chyba nie ma pomysłu na mnie, ale otwarcie tego nie powie.
Ja zdenerwowałam się na Jerzakową jak zadzwoniłam po 4 # a ona do mnie że bez kolejnego diagnozowania i zmiany leków mam się starać o kolejną ciążę [emoji33] wtedy zdecydowałam, że koniec jazdy, moich stresów u niej i wydawania 300zł za 5 minut wizyty bez badania, usg i jakichkolwiek wskazówek...
 
Czyli przez 3 lata nic u Ciebie nie znalazła? Czekam z niecierpliwością na wieści.

Skupiła się na lekko podwyższonej insulinie i zmianami w mutacjach MTHFR C677T i A1298C , a głównie drążyła temat diety śródziemnomorskiej, witamin i suplementów. Ostatecznie doradziła ivf , ale po transferze dostałam temp. powyżej 37.5 i nawet beta nie urosła. Wtedy kazała zrobić cytokiny i NK, sama zrobiłam jeszcze ANA 1 (wyszło dodatnie) i p/c kardiolipidowe (wynik słabo dodatni). Z wynikami jeszcze u niej nie byłam. Najpierw sprawdzę co Dubrawski na to wszystko :huh:

czarna-mala wiem dokładnie co czujesz. Sama sobie tłumaczę, że ona przynajmniej przyzwyczaiła mnie do zażywania dużej ilości leków, bo wcześniej nie byłam w stanie i dietę trochę zmieniłam. Nic innego niestety nie wniosła :no2:
 
Chodziłam już do takiego jednego lekarza, który za każdym razem strzelał mi wykład i kazał robić pastę do zębów z sody:-))))

Pasta z sody świetna na wybielanie ;)

Pytasz o efekty AgnieszkiP po zmianie z dr.Jerzak na Dubrawskiego?? Pozwolę sobie odpowiedzieć :D
Aga cieszy się z ciąży ;)
Powodzenia Agnieszka :)

Ja dziś zaliczyłam teścik bo miałam mieć rtg zęba i 1 piękna kreska tak ,że śpię spokojnie do następnego testowania za miesiąc :D
 
Pasta z sody świetna na wybielanie ;)

Pytasz o efekty AgnieszkiP po zmianie z dr.Jerzak na Dubrawskiego?? Pozwolę sobie odpowiedzieć :D
Aga cieszy się z ciąży ;)
Powodzenia Agnieszka :)

Ja dziś zaliczyłam teścik bo miałam mieć rtg zęba i 1 piękna kreska tak ,że śpię spokojnie do następnego testowania za miesiąc :D
Soda???
Nie polecam, katastrofa!
Nie wybiela zebow, tylko dziala na zasadzie srodka sciernego( jak papier scierny) sciera szkliwo!!!
 
reklama
Skupiła się na lekko podwyższonej insulinie i zmianami w mutacjach MTHFR C677T i A1298C , a głównie drążyła temat diety śródziemnomorskiej, witamin i suplementów. Ostatecznie doradziła ivf , ale po transferze dostałam temp. powyżej 37.5 i nawet beta nie urosła. Wtedy kazała zrobić cytokiny i NK, sama zrobiłam jeszcze ANA 1 (wyszło dodatnie) i p/c kardiolipidowe (wynik słabo dodatni). Z wynikami jeszcze u niej nie byłam. Najpierw sprawdzę co Dubrawski na to wszystko :huh:

czarna-mala wiem dokładnie co czujesz. Sama sobie tłumaczę, że ona przynajmniej przyzwyczaiła mnie do zażywania dużej ilości leków, bo wcześniej nie byłam w stanie i dietę trochę zmieniłam. Nic innego niestety nie wniosła :no2:


Migaall, rzeczywiscie słabo. U mnie tez się na tym skupiła:-) A na czym Jerzakowa chciała prowadzić Twoją ciąże? Może ja też zrobię ANA- wiecie może jaki jest jego koszt i czy wystarczy zrobić jedno ANA czy trzeba ANA 2 też?
 
Do góry