reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris ja wczoraj robiłam Aptt w diagnostyce i normy mam takie jak migaall 21,5-31,5 wiec wydaje mi sie ze masz w dolnej granicy normy
 
a u mnie norma z dziś
wyniki.JPG
 

Załączniki

  • wyniki.JPG
    wyniki.JPG
    79,5 KB · Wyświetleń: 61
Masz napisane na dole wskazana kontrola więc pewnie trzeba zrobić tak jak któraś dziewczyna pisze. Nie kombinuj z zastrzykami bo jeszcze coś dzidkowi narobisz.Spokojnie odczekaj do odpowiedzi ginekologa a jutro idź i powtórz.
 
No to witam w gronie insulinek i mutantek :) u mnie też się na tym skupiła, aaaa nie i jeszcze przepływów się czepnęła i PCO którego nikt nigdy nie widział i do teraz nie widzi...

Hmm, to widzę, że jest nas więcej... Czyli rozumiem, że to standardowa diagnoza Pani doktor? A czy któraś z Was po jej diagnozie zaszła w ciążę i stosowała się do jej wymogów i się udało? No i pytanie jakie leczenie u mutantek i insulinek stosują inni?
 
A moze ta norma zależy od tego ile czasu po pobraniu badali materiał? Według takiego zakresu ja tez mam ponizej normy, a według tego ktory mam na badaniu jest ok. Niezłe czary:)
 
prosze o brawa.. wrocilam :-D
dziekuje za wszelkie wsparcie!!! ja tam wiem kto tam o mnie pamietal :-D
Doris, Beatka dla Was szczegolne calusy!!! :-*
witam nowe kolezanki, ktore niestety do nas doloczyly...
a co do mnie, to leze i "przewracam placek" zeby rowno wyrosl hihiiii :-D
Agnieszka nie bede sie madrzyc co lepsze szew czy pessar ale pessar przy 30mm mozna dac,a przy 14mm to juz zdecydowanie za malo wiec musil byc szew. Moze lepiej trzyma ale tez niesie zdecydowanie wieksze ryzyko infekcji wiec czeste posiewy mnie nie ominal
calusy :-*
 
reklama
Do góry