reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Migaall, rzeczywiscie słabo. U mnie tez się na tym skupiła:-) A na czym Jerzakowa chciała prowadzić Twoją ciąże? Może ja też zrobię ANA- wiecie może jaki jest jego koszt i czy wystarczy zrobić jedno ANA czy trzeba ANA 2 też?
Robisz Ana1 i jak cos wyjdzie to dopiero Ana2.
Ja robilam odrazu Ana2 zeby dwa razy nie placic, bo ana2 to rozszerzone ana1. Pani w labie tez poradzila zeby odrazu Ana2 zrobic.
Koszt jednego to ok 30-40zl
 
reklama
Dziewczyny pomocy!
, mam pytanie tak na szybko. Mam clexane 0,4 czyli jak wezmę 2 zsatrzyki to tak jakbym brała 0,8? Zrobiłam wyniki krwi i mam poniżej normy APTT co świadczy o nadkrzepliwości krwi!!! Czyli ryzyko zakrzepów, to niebezpieczne w ciąży, napisałam sms do gina ale nie odpisuje. Chyba muszę mieć większą dawkę clexanu i tak kombinuje czy nie wziąć dwóch zastrzyków.
 
Doris - przepraszam ze sie wtryniam w dyskusje ale mialam dokladnie jak Ty.
Biore clexane 0,4 plus acard. Poszlam na glukoze w 27tyg ciazy i przy okazji zrobilam na krzepliwosc. Pierwszy raz w ciazy bo reumatolog co mi clexane przypisuje tak chciala. No i efekt taki ze attp i czas ponizej normy. Tez wyszlo ze mam za gesta krew. W panike wpadlam. Od razu do gina i reumatolog polecialam. Oboje kazali powtorzyc w innym lab a najlepiej takim w szpitalu. Zrobilam. Wynik w normie. Blisko granicy ale w normie. Kazali sie nie przejmowac. Stwierdzili ze pewnie przy pobraniu glukozy trzymali wszysykie moje probki krwi razem i ze krew byla badana po dluzszym czasie i dkatego juz taka gesta byla. Blad labu przynajmniej u mnie. Robilam w alab labolatoria. Moze powtorz gdzie indziej
 
Migaall, rzeczywiscie słabo. U mnie tez się na tym skupiła:-) A na czym Jerzakowa chciała prowadzić Twoją ciąże? Może ja też zrobię ANA- wiecie może jaki jest jego koszt i czy wystarczy zrobić jedno ANA czy trzeba ANA 2 też?
No to witam w gronie insulinek i mutantek :) u mnie też się na tym skupiła, aaaa nie i jeszcze przepływów się czepnęła i PCO którego nikt nigdy nie widział i do teraz nie widzi...
 
Kitki, dziękuję za info. Możliwe, że tak było, bo chyba wszystkie próbki mojej krwi pojechały razem. Choć pewności nie mam.
 
Dziewczyny pomocy!
, mam pytanie tak na szybko. Mam clexane 0,4 czyli jak wezmę 2 zsatrzyki to tak jakbym brała 0,8? Zrobiłam wyniki krwi i mam poniżej normy APTT co świadczy o nadkrzepliwości krwi!!! Czyli ryzyko zakrzepów, to niebezpieczne w ciąży, napisałam sms do gina ale nie odpisuje. Chyba muszę mieć większą dawkę clexanu i tak kombinuje czy nie wziąć dwóch zastrzyków.

Doris posprawdzaj najpierw normy APTT w innych laboratoriach, bo w Diagnostyce w 2014 r normy były 26 -36 a teraz są 21,5 - 31,1 . Mój wynik wynosi zawsze około 28 więc przeskoczyłam z dolnej granicy do górnej.

A może asprynę weźmiesz ?
 
Migaall, rzeczywiscie słabo. U mnie tez się na tym skupiła:-) A na czym Jerzakowa chciała prowadzić Twoją ciąże? Może ja też zrobię ANA- wiecie może jaki jest jego koszt i czy wystarczy zrobić jedno ANA czy trzeba ANA 2 też?

Chciała mnie prowadzić na acardzie i clexane.
Póki co zrobiłam ANA 1.Kolejne ANA wykonuje się w zależności od typu świecenia.
Wydaje mi się, że kosztowało około 120 zł.
 
reklama
Do góry